Yiğitcan Saybir kimdir? MasterChef Yiğitcan Saybir boyu kaç, instagram adresi ne? Yiğitcan Saybir sevgilisi var mı?

27.12.2021
Yiğitcan Saybir kimdir? MasterChef Yiğitcan Saybir boyu kaç, instagram adresi ne? Yiğitcan Saybir sevgilisi var mı?


Yiğitcan Saybir kimdir? MasterChef Yiğitcan Saybir boyu kaç, instagram adresi ne? Yiğitcan Saybir sevgilisi var mı?

TV8’de gösterilen MasterChef Türkiye programına bu akşam Yiğitcan Saybir konuk oluyor. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna’nın jürisinde yer almış olduğu MasterChef’te bu akşam yiyecekleri basketbolcular meydana getirecek. İşte Yiğitcan Saybir’in hayatına dair bilgiler…

@yigitcan_saybir instagram hesabından paylaşım meydana getiren Saybir ”Yarın akşam Masterchef’te ikimiz de varız! Bu enerjik Masterchef bölümünü kaçırmayın 🧑🏻‍🍳😁🏀” ifadelerini kullandı.

Yiğitcan Saybir kimdir?

Yiğitcan Saybir, 27 Şubat 1999 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. ING Basketbol Ligi takımlarından Anadolu Efes’de oynamaktadır. Uzun forvet pozisyonunda vazife almaktadır.

Basketbola altı yaşlarında Anadolu Efes’te süregelen Yiğitcan Saybir, sırasıyla küçük, ufak, yıldız ve genç takımlarımızda forma giydi. Yiğitcan 2017-18 sezonu başlangıcında Anadolu Efes A Ekibi’na terfi etti.

2016 senesinde İspanya’da düzenlenen Dünya Şampiyonası’nda U17 Ulusal Ekip ile gümüş madalya kazanan Saybir, 2017’de Slovakya’da düzenlenen Avrupa Şampiyonası’nda ise dördüncülük elde etti. Genç oyuncumuz 2016-17 sezonunda Anadolu Efes forması ile Türkiye Kupası, 2018-19 sezonunda Basketbol Süper Ligi şampiyonluğu, Cumhurbaşkanlığı Kupası luğu ve Euroleague ikinciliği yaşadı. Genç oyuncumuz 2019-20 sezonu başlangıcında takımımızda Cumhurbaşkanlığı Kupası luğu yaşadı. Yiğitcan, 2020-21 sezonunda takımımız ile beraber Turkish Airlines Euroleague şampiyonluğu ve ING Basketbol Süper Ligi şampiyonluğu yaşadı.

Genç oyuncu Yiğitcan Saybir, ING Basketbol Süper Ligi’nde geçtiğimiz sürem 33 karşılaşmada 11:35 dakika süre alarak 4,6 sayı, 2,1 ribaunt ve 0,6 asist averajları ile savaşım etti.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir