Yıldız Asyalı ile Arda Kaide canlı yayında buluştu

28.02.2022
Yıldız Asyalı ile Arda Kaide canlı yayında buluştuYıldız Asyalı ile Arda Kural canlı yayında buluştu

Bir dönem beraberlik yaşayan iki meşhur oyuncu Yıldız Asyalı ile Arda Kaide, geçtiğimiz haftalarda 24 yıl sonrasında tekrardan bir araya gelmişti. Yakın dönemde birbirleri hakkında açıklamalarda bulunan ikiliden Kaide, Asyalı’yı sahne almış olduğu mekanda dinlemeye gitmişti.

CANLI YAYIN SÜRPRİZİ

Bugün 2. Sayfa programına konuk olan Yıldız Asyalı’ya sürpriz yapılmış oldu. Asyalı, eski aşkı Arda Kaide, canlı yayında bir araya geldi.

SETTE TANIŞTIK

Yarım kalan aşk hikayelerini özetleyen Kaide, “Benim Yıldız’a bir hayranlığım vardı. Eyvah Kızım Büyüdü’den teklif gelice şaşırdım. Esasen Yıldız’la tanışmak istiyordum. Sete gittiğimde Yıldız da heyecanlıydı. Sanki ben o sete Yıldız’la tanışmaya gitmişim. Ondan sonrasında set çıkışı buluşmalara başladı.

“BENİ ALDATTI”

Sonrasında aramıza bir adam girdi kısaca Yıldız beni aldattı. Ben baya kendimi ezilmiş hissetmiştim. Bana telefonda başka biriyle öpüştüğünü söylemişti. Yanına gittim oldukça ağladık.

“BİR DAHA İLİŞKİ OLMAZ”

Yıldız’la tekrar ilişki yaşamamız oldukça zor. Tüm duyguları tükettik. Bir sürü acı çektik oldukça üzüldük.

“BENİ ÖLDÜRDÜ”

Bizi ayırmaya da çalıştılar fakat Yıldız beni uzaklaştırmak istedi. Bu şekilde yaparak beni öldürdü. Sonrasında ağlayıp geri dön diyor.” diye konuştu.

ASYALI: BEN DE ÜZÜLDÜM

Benim de bir travmam vardı diyen Yıldız Asyalı, “Bigün Arda’nın evini aradım bir kız açtı ‘Ben Arda’nın nişanlısıyım’ dedi. Elim yağım titremişti.

Ben aldatmadım açıkça söyledim. Ben başkasından hoşlandığımı açık açık söyledim. Tekrar Arda ile olmam” diye konuştu.

Yıldız Asyalı ile Arda Kural canlı yayında buluştu #1

Yıldız Asyalı ile Arda Kural canlı yayında buluştu #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.