Yıldız Tilbe’den Hatay’daki köpeklerin öldürülmesine tepki

26.07.2022
Yıldız Tilbe’den Hatay’daki köpeklerin öldürülmesine tepki


Saldırgan köpeklerinin zehirlenmesini korumak için çaba sarfeden Yıldız Tilbe, Hatay’daki yavru köpeklerin öldürülmesine tepki gösterdi.

Yıldız Tilbe'den Hatay'daki köpeklerin öldürülmesine tepki

Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde köpek yavrularının telef edilmiş görüntülerinin toplumsal medyada paylaşılması üstüne başlatılan soruşturma devam ediyor.

Toplumsal medyada birçok insan, #HataydaKatliamVar etiketi ile paylaşım yapmış oldu.

“Yazıklar olsun”

Bu vaka üstüne meşhur müzisyen Yıldız Tilbe de durumu eleştiren bir tweet attı:

“#HataydaKatliamVar yazıklar olsun, insanoğlunun bir kıymeti yok ki hayvanın da olsun.”

Yıldız Tilbe den Hatay daki köpeklerin öldürülmesine tepki  #1

“Köpeklere zehirli et versinler” demişti

Yıldız Tilbe’nin daha ilkin sokak hayvanları hakkında söylediği sözler yeniden gündem oldu.

Meşhur müzisyen köpekler hakkında, “Sahipsiz köpekler hayvan barınaklarında toplanıp aklı başlangıcında, hayvansever görevliler tarafınca bakılmalıdır. Hücum eden köpek gruplarına bulundukları bölgenin halkı zehirli et versin hepsi gebersin, insan parçalamak nedir ya? Toplasınlar hayvan barınaklarına köpekleri, hayvanseverler görevlendirilsin, hayvan sevmeyen sırf vazife diye bu işi meydana getiren birileri olmasın barınaklardaki hayvanlar birbirini yiyor açlıktan Tanrı razı olmasın, hayvanseverler görevlendirilsin, denetim edilsin hayvanda kurtulsun insan da.” demişti.

Yıldız Tilbe den Hatay daki köpeklerin öldürülmesine tepki  #2

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

UYARI : İnternet sitemizde yer alan tüm bilgi, haber, yazı ve yorumlar genel bilgilendirme amaçlı olup doktor muayenesi, teşhis ve tıbbi tedavi yerine geçmez. Sitemizde yer alan bilgileri uygulamadan önce mutlaka konusunda uzman bir doktora danışmalısınız. Her bireyin metabolik yapısı farklı olduğu için sitemizde verilen bilgiler sizin metabolik yapınıza ve/veya hastalığınızın tedavisine uygun olmayabilir ve size uygun olmayan bir uygulama sonucu sağlığınız bozulabilir. Siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin ve üyelerin; konusunda uzman bir doktorun görüşünü almadan ve sağlık kontrolünden geçmeden sitede yer alan bilgileri uygulamaları halinde doğabilecek sağlık sorunlarından Webhane.Com sitesi sorumlu değildir. deneme bonusu veren siteler