Yılmaz Vural, gecelere aktı

04.03.2022
Yılmaz Vural, gecelere aktıSon olarak Büyükşehir Belediye Erzurumspor’u çalıştıran Yılmaz Vural, önceki gece Cihangir’de görüntülendi.


Yılmaz Vural, gecelere aktı

Yeşil sahaların en renkli ve gülünç adı meşhur teknik direktör Yılmaz Vural, gecelere aktı. Meşhur teknik adam önceki gün kız dostlarını da aldı İStanbul’daki bir eğlence mekanına gitti.

“İKİ EŞİM VAR”

Evli olan ve bir dönem “İki eşim var, ikisini de seviyorum” açıklamasıyla magazin gündemine gelen Yılmaz Vural, önceki gün Vodafone Park’ta oynanan Beşiktaş-Kayserispor müsabakasını, beraber YouTube programı hazırladığı Arzu Yurttaş ve arkadaşı Şule Kurtar’la sabaha kadar eğlendi.

SAMİMİYETİ İLERLETTİ

Özgürlük’te yer edinen habere nazaran, evli ve üç çocuk babası 69 yaşındaki Vural, alkolün de etkisiyle içeride esmer güzellerle samimiyeti ilerletti.

“KIYAMAM”

Yılmaz Vural, geçtiğimiz yıllarda verdiği bir röportajda, “İki eşim var. Biri Almanya’da, diğeri İstanbul’da. Fazlaca iyi bayanlar. Onlara kıyamadım, ikisinden de vazgeçemedim. İki eşimi de fazlaca seviyorum. Birbirlerini asla kıskanmazlar, iyi geçinirler. Beraber oldukça güzel yaşıyoruz” demişti.

Yılmaz Vural, gecelere aktı #1

Yılmaz Vural, gecelere aktı #2

Yılmaz Vural, gecelere aktı #3

Yılmaz Vural, gecelere aktı #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir