You, 4. Sürem için Lukas Gage’i bünyesine kattı!

19.02.2022
You, 4. Sürem için Lukas Gage’i bünyesine kattı!


Netflix, You dizisi hakkında müjdeli haberi verdi. Bu aşamada You, 4. Sürem itibariyle ekibine Euphoria ve The White Lotus dizisinden tanıdığımız Lukas Gage adlı oyuncuyu kattı. Gage, Euphoria’nın ilk sezonunda Tyler benzer halde önemli bir görevi üstlenmişti. You’nun 4. sezonunda ise Joe‘nun potansiyel bir düşmanı olan Adam karakterine yaşam veriyor.

Deadline, yeni karakterin başarıya ulaşmış, saygıdeğer bir ailenin üyesi ve meşhur zengin bir iş adamının oğlu bulunduğunu belirtti. Ek olarak Adam‘ın ailesinin standartlarını karşılayamadığını da deklare etti.

Disney+, Marvel dizilerini Netflix’in elinden alabilir!


Disney+, Marvel dizilerini Netflix’in elinden alabilir!

Netflix, platform içinde pek fazlaca Marvel dizisini yayınlıyor. Fakat bu biçim şeyleri Disney+ ve Hulu’ya kaptırmaya asla niyeti yok.

Sera Gamble, You 4. Sürem hakkında açıklamalar yapmış oldu

Adam‘ın Netflix tarafınca sağlanan kapsamlı bir açıklaması da geldi. Bu aşamada karakterin iyi mi bir yol izleyeceğini de öğrenmiş olduk. Firmanın açıklamaları şu şekilde:

“Bir girişimci ve kumarbaz olan Adam, sıcak ve keyifli parti sunucusu ve süratli bir arkadaştır. Fakat bunun altında, bir sırlar hazinesi saklıyor ve kendi kendine ilaç tedavisi ile ağır sorunların üstesinden geliyor. Kendisini kanıtlamaya kati olan Adam, büyük ve riskli hamleler yapıyor. İyi bir iş adamının elinden gelen her şeyi yapmış olduğu gerçeğiyle yaşıyor. Zengin, unvanlı kız arkadaşını seviyor mu yoksa onu kullanıyor mu? Dostlarını manipüle ettiğine şüphe yok. Tek sual ne kadar ileri gidebileceği…

Yukarıdaki karakter detaylarına baktığımızda Joe’nun karşısına kendisi benzer halde birinin çıkacağını görebiliyoruz. Joe‘nun da pek fazlaca problemi var ve kendinin aslına bakarsak bir problemi yokmuş benzer halde kabul ediyor. Adam, Netflix‘in popüler dizisindeki diğeri birkaç karaktere oldukça benziyor.

you-4-sezon-icin-lukas-gage-i-bunyesine-katti

You, 4. Sürem için neredeyse bir çıkış zamanı belirlemedi. Gene de beklentiler 2022‘nin sonunu gösteriyor. Şu sebeple, 3. Sürem Netflix‘e Ekim 2021 benzer halde yakın bir zamanda düşmüştü. Spoiler almadan 4. Sürem‘un Paris’e taşınacağını öğrendik.

Bu açıklamayı gerçekleştiren Sera Gamble, dizinin yeni sezonu hakkında şunları söylemiş oldu. “Bence Joe, kendisi için naturel olmayan ve ona yabancı bir ortamda olduğunda muhteşem. Doğrusu kelimenin tam anlamıyla yabancı fazlaca havalı olabilir.”

Sizler You dizisi ve 4. Sürem hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi dikkatsizlik etmeyin!


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.