YouTube Music, kullanıcı deneyimine odaklanacak!

29.01.2022
YouTube Music, kullanıcı deneyimine odaklanacak!


Spotify ve Apple Music’e nazaran müzik servisleri içinde yeni olan YouTube Music, milyonlarca kullanıcıya hizmet veriyor. Haiz olduğu kullanıcı kitlesine sürekli yeni özellikler sunan uygulamanın noksan kalmış olduğu bazı noktalar hala mevcut. En oldukca eksikliği hissedilen özelliklerden biri, şarkıları rahatça çalma listesine ekleyememekti. Daha ilkin internet sayfasında görülen yeni özellik nihayet uygulamaya da ekleniyor. Messenger’a […]

Spotify ve Apple Music’e nazaran müzik servisleri içinde yeni olan YouTube Music, milyonlarca kullanıcıya hizmet veriyor. Haiz olduğu kullanıcı kitlesine sürekli yeni özellikler sunan uygulamanın noksan kalmış olduğu bazı noktalar hala mevcut.

En oldukca eksikliği hissedilen özelliklerden biri, şarkıları rahatça çalma listesine ekleyememekti. Daha ilkin internet sayfasında görülen yeni özellik nihayet uygulamaya da ekleniyor.

Messenger’a yıllardır beklenen özellik geliyor!


Messenger’a senelerdir beklenen özellik geliyor!

Yüz milyonlarca insanoğlunun etken olarak kullandığı Messenger, 6 senedir beklenen özelliği nihayet yayınlayacak.

YouTube Music’te parçalar direkt listeye eklenebilecek

YouTube Music’in mobil uygulamalarında bir parçayı çalma listenize eklemek isterseniz ilkin çalma listesini açıp o sayfadan ekleme yapmanız gerekiyor. Bu başlı başına bir süre kaybı ve Spotify’da kullanıcı deneyimini öldüren bu durum yokken YouTube Music’te var. YouTube Music’e gelen yeni güncelleme ile bu ölü edinim geçmişte kalıyor.

Neredeyse tamamımız için mevcut olmasa da parçaları direkt olarak çalma listesine ekleyen özellik utgulamads göründü. Özelliği erkenden deneyen talihli kişilerden gelen ekran görüntüleri şu şekilde:

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.