YouTube Music otomatik şarkı indirme sunuyor!

19.03.2023
YouTube Music otomatik şarkı indirme sunuyor!


Müzik dinleme platformlarının kullanıcı sayısı son dönemde önemli bir artış gösteriyor. Spotify, YouTube Music, Apple Music ve Deezer şeklinde platformlar kendi aralarında yarışırken yeni özellikler sunmaya da devam ediyor. Son olarak YouTube Music oldukça kullanışlı olabilecek bir seçenek sunmaya başladı. YouTube Music son çalınan şarkıları otomatikman indirecek YouTube Music artık yeni sunmuş olduğu bir seçenek […]

Müzik dinleme platformlarının kullanıcı sayısı son dönemde önemli bir artış gösteriyor. Spotify, YouTube Music, Apple Music ve Deezer şeklinde platformlar kendi aralarında yarışırken yeni özellikler sunmaya da devam ediyor. Son olarak YouTube Music oldukça kullanışlı olabilecek bir seçenek sunmaya başladı.

YouTube Music son çalınan şarkıları otomatikman indirecek

YouTube Music artık yeni sunmuş olduğu bir seçenek yardımıyla Android cihazlarda son olarak çalınan şarkıları otomatikman indirebilecek. Bu sayede kullanıcılar daha ilkin dinledikleri şarkıları sonraki dönemlerde internete ulaşımları olmadığı zamanlarda bile dinleyebilecekler.

1 GB yada averaj 250 şarkı akıllı indirme özelliği yardımıyla telefonlara otomatikman indirilecek. Bu ayarı açmak için ise şu adımları seyredebilirsiniz:

  • YouTube Music uygulamasını açın
  • Sağ üstteki simge üstünden profil sayfasına giriş yapın
  • Ayarlar kısmına tıklayın
  • İndirmeler ve depolama seçeneğine dokunun
  • Akıllı indirme anahtarına dokunarak etken hâle getirin

YouTube açıkladı: Trump tahliye edildi!

YouTube deklare etti: Trump tahliye edildi!

6 Ocak 2021 tarihindeki videosu sebebiyle engelleme alan Donald Trump YouTube kanalının engelleme süreci önümüzdeki cuma bitiyor. İşte detaylar

YouTube Music bu özelliği ilk olarak 2023 yılının şubat ayında duyurmuştu. Google her ne kadar bu özelliği ocak ayında kullanıma açtığını belirtmiş olsa da Android üstünde son dinlenen şarkıları indirme özelliği bir tek şimdi geniş olarak sunulmaya başladı.

YouTube Music’te sunulan yeni özellik iPhone ve iPad modelleri için de daha ilkin duyurulmuştu bir tek platform üstünde son dinlenen şarkıların indirilmesi ayarı ise neredeyse iOS cihazlarda bulunmuyor. Yeni güncelleme ek olarak cihazlara bazı hata düzeltmelerini de bununla birlikte getirecek.

YouTube Music yeni özelliği ile birlikte kullanıcılarının sevdikleri şarkıları web olmadan da dinleme fırsatı veriyor. Peki siz YouTube Music ve otomatik şarkı indirme özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Hangisine para yatırmalıyız? Spotify vs Apple Music vs YouTube Music

YouTube video

SDNShiftdelete.net

Kaynak: shiftdelete.net

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.