YouTube Premium’a beklenen özellik geldi! SDN

02.02.2022
YouTube Premium’a beklenen özellik geldi! SDN


YouTube, iOS uygulamasındaki Fotoğraf İçinde Fotoğraf özelliği için denetim süresini iki hafta daha uzattı. YouTube’a bakılırsa, YouTube Premium aboneleri artık iOS’ta deneysel bir özellik olarak Fotoğraf İçinde Fotoğraf moduna erişebilecek. YouTube Premium aboneleri için kullanılabilir olan Fotoğraf İçinde Fotoğraf özelliği başlangıçta 31 Ocak’a kadar kullanılabilir olacak şekilde ayarlanmıştı, bir tek tarih birkaç kez ileriye alındı ve […]

YouTube, iOS uygulamasındaki Fotoğraf İçinde Fotoğraf özelliği için denetim süresini iki hafta daha uzattı. YouTube’a bakılırsa, YouTube Premium aboneleri artık iOS’ta deneysel bir özellik olarak Fotoğraf İçinde Fotoğraf moduna erişebilecek.

YouTube Premium aboneleri için kullanılabilir olan Fotoğraf İçinde Fotoğraf özelliği başlangıçta 31 Ocak’a kadar kullanılabilir olacak şekilde ayarlanmıştı, bir tek tarih birkaç kez ileriye alındı ve daha fazlaca kullanıcının denetim etmesine fırsat verildi.

YouTube, video oynatıcıda değişikliğe gitti


YouTube, video oynatıcıda değişikliğe gitti

YouTube, bugün itibariyle oynatıcı kısmında bir değişikliğe gitti. Bu bağlamda pek fazlaca öğeyi daha kolay bulunabilen bir alana taşıdı.

iOS’ta ‘Fotoğraf İçinde Fotoğraf’ özelliği iyi mi kullanılır?

Fotoğraf İçinde Fotoğraf modu, iOS 14 ve sonraki sürümleri çalıştıran iPhone’larda mevcut ve diğeri uygulamaları kullanılırken videoların izlenmesine olanak tanıyor. YouTube Premium abonesi olan kullanıcılar bir videoyu ana ekranda yada diğeri uygulamalar üstünde seyretmek isterse, Fotoğraf İçinde Fotoğraf butonuna dokunması kafi.

https://i0.wp.com/shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/01/YouTubeda-abone-sayisi-nasil-gizlenir-4.jpeg?resize=1170%2C658&ssl=1

İlk olarak 2021 yılının yaz döneminde paylaşılan bir açıklama ile resmileştirilen bu mod, kullananların iPhone cihazlarıyla daha ergonomik bir halde video izlemesine izin veriyor. Bir Google sözcüsü, YouTube’un ABD Birleşik Devletleri’ndeki tüm iOS kullanıcılarını Fotoğraf İçinde Fotoğraf moduna dahil etmeyi planladığını, bir tek tam olarak kullanıma sunulması için herhangi bir süre aralığı veremeyeceğini söylemiş oldu.

iOS’ta fotoğraf içinde fotoğraf, YouTube Premium abonelerine hususi bulunduğunu hatırlatmak gerekiyor. YouTube Premium; reklamsız videolar, video indirme kabiliyeti, bir cihazın ekranı kilitliyken video oynatma ve daha fazlasını sunmakta.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.