Yurt haricinde çikolatanın ele dökülerek yenmesi viral oldu

23.01.2022
Yurt haricinde çikolatanın ele dökülerek yenmesi viral olduÇikolatanın ele dökülerek servis edilme yöntemi görenleri şaşkına çevirdi. Avuca akıtılan çikolatayı yalayarak yiyen müşteriler toplumsal medyada gündeme oturdu.


Yurt dışında çikolatanın ele dökülerek yenmesi viral oldu

Toplumsal medyada yurt dışınaki bir restoranda çikolatanın ele dökülerek yendiği anlara ilişkin görüntüler, kullananların dikkatini çekti.

ÇİLOLATA ELE DÖKÜLEREK SERVİS EDİLDİ

Görüntülerde restorana gelen müşterilerin ellerini derin bir kasenin üstünde açmış olduğu, garsonun ise müşterilerin ellerine çikolata dökerek servis yapmış olduğu görüldü.

Yurt haricinde çikolatanın ele dökülerek yenmesi viral oldu ViDEO

BU KADAR DA OLMAZ DEDİRTEN GÖRÜNTÜLER TEPKİ TOPLADI

Müşterilerin ellerini yalayarak çikolata yediği anlamış olur, kameraya yansıdı. Toplumsal medya üstünden de paylaşılan görüntülere, kullanıcılar, “Bu kadar da olmaz” diyerek tepki gösterdi.

Yurt dışında çikolatanın ele dökülerek yenmesi viral oldu #1

Yurt dışında çikolatanın ele dökülerek yenmesi viral oldu #2

Yurt dışında çikolatanın ele dökülerek yenmesi viral oldu #3

Yurt dışında çikolatanın ele dökülerek yenmesi viral oldu #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir