Yusuf Güney taksi şoförüyle olan kavgasını paylaştı!

İstanbul’da karşı yakaya geçmek için taksiye binen şarkıcı Yusuf Güney, şoförle yaşadığı kavgayı sosyal medyada paylaştı. HABERE AİT VİDEO İÇİN …

24.07.2021
Yusuf Güney taksi şoförüyle olan kavgasını paylaştı!

İstanbul’da karşı yakaya geçmek için taksiye binen şarkıcı Yusuf Güney, şoförle yaşadığı kavgayı sosyal medyada paylaştı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

37 yaşındaki Yusuf Güney, bayram nedeniyle İstanbul’a geri döndü. Normalleşmeyle beraber işleri açılan Güney, konserleri için de hazırlıklarına devam etti. Ancak geçtiğimiz gün yaşadığı şoku takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

İŞTE O KAVGANIN GÖRÜNTÜLERİ:

Genç şarkıcı İstanbul’da karşı yakaya geçmek için taksiye bindi. Ancak bayram yoğunluğu nedeniyle yaşanan trafikten dolayı şoför kendisini götürmeyeceğini belirtti. Bu cevap karşısında şaşıran şarkıcı şoförle tartıştı. O anları cep telefonuna kaydeden şarkıcı “Abimiz karşıya geçmek istemiyormuş, neymiş trafik varmış” şeklinde konuştu. Ayrıca görüntülerde taksi şoförünün araçta sigara içmesi ve maskesinin çenesinde olması da dikkatlerden kaçmadı. 

Paylaşımın altına birçok kullanıcı taksi şoförleriyle yaşadıkları aynı sorunları belirtti. Ünlü fenomen Merve İpek Öztürk’te benzeri bir olay yaşadığını “Başıma defalarca geldi. Çok sinirlendim aynen bu şekilde neredeyse Evime 4 saat gidemedim kalakaldım gittiğim yerde elimde koca iş çantaları yanımda çocuk. Yürüyebilecek gibi değildi yüküm. Öylece bıraktı hepsi ortada. Ama tüm taksiciler böyle değil tabi. İyilerini de çok gördüm. Sonunda öyle birine denk geldim ki ‘ablacım ben karşıya geçemem ama sana karşıya geçecek taksi sorgulayıp telsizden seni ona bırakabilirim.’ Dedi ve eve dönebildim. İnsanlık bu işte…” sözleriyle anlattı. 

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir