Zafer Partili ismin paylaşmış olduğu video vaka oldu! ‘Zamlara karşı öz müdafa’

08.03.2022
Zafer Partili ismin paylaşmış olduğu video vaka oldu! ‘Zamlara karşı öz müdafa’


Rusya ve Ukrayna arasındaki cenk sebebiyle akaryakıt fiyatlarına her gün zam üzerine zam gelmesi peşinden da tedarik endişesi sebebiyle ayçiçek yağların zamlanması haberler Türkiye’nin gündemine damgasını vurmuştu. Zafer Partisi Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Eray Ertürk, bu gelişmelerin peşinden toplumsal medya hesabından dikkat çeken bir video paylaştı.

“ZAMLARA KARŞI ÖZ SAVUNMA”

Ertürk’ün “Zamlara karşı öz müdafa” diyerek paylaşmış olduğu ve Ertürk’ün garip hareketlerini içeren video, kısa sürede toplumsal medyada ilgi görmüş oldu. Vatandaşlar videoya oldukça sayıda yorum yapmış oldu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Erdoğan, verdiği talimatı açıkladı! Erdoğan, verdiği talimatı deklare etti! “Yeniden bu adi herifi içeri almışlar”
Erdoğan-Putin görüşmesinin detayları belli oldu! Putin ayçiçek yağı için talimat verecekErdoğan-Putin görüşmesinin bilgileri belli oldu! Putin ayçiçek yağı için yönerge verecek
Putin'den Avrupa'ya flaş çağrı: Kiev'e baskı yapınPutin’den Avrupa’ya flaş davet: Kiev’e baskı yapınYAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.