Zafer Turan Eyüpspor’dan ayrıldı

23.02.2022
Zafer Turan Eyüpspor’dan ayrıldıEyüpspor Kulübünün toplumsal medya hesabından açıklaması piyasaya çıkan Turan, iki senedir vazife yapmış olduğu eflatun-sarılı takımdan bugün itibarıyla ayrıldığını belirterek, şunları kaydetti:

“Kimi zaman bir şeyleri zorlamanın anlamı olmadığını düşünüyorum. Kuvvetli oyun, iyi futbol kimi zaman anlam ifade etmeyen kalıyor. Futbol netice oyunu. Hep şunu söyledim, Eyüpspor Kulübüne kimsenin zarar vermesine izin vermem. Bu ben bile olsam. Artık bir şeylerin değişmesi gerektiğine inandığım için ayrılıyorum. Bu zamana kadar bizlere desteklerini asla noksan etmeyen Sayın Başkanımız Murat Özkaya’ya ve asbaşkanımız Fatih Kulaksız’a, tüm çalışanlarımıza, futbolcu arkadaşlarımıza ve güzel günler geçirdiğimize inandığım taraftarlarımıza teşekkür ederim.”

Eyüpspor, ligde son 5 maçında 1 yengi ve 4 beraberlik aldı.YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.