Zeynep Bastık ve Tolga Akış boşanıyor

10.06.2022
Zeynep Bastık ve Tolga Akış boşanıyorBir yıl bile evli kalamayan Zeynep Bastık ve Tolga Akış anlaşmalı boşanmak için temmuzu bekliyor.


Zeynep Bastık ve Tolga Akış boşanıyor

Meşhur müzisyen Zeynep Bastık, menajerliğini de meydana getiren reklamcı Tolga Akış’la 3 senelik beraberliğin peşinden 7 Temmuz 2021’de Çeşme’de evliliğe ilk adımını atmıştı. Meşhur çiftten fena haber geldi.

1 yıl sürmedi

Boşanma sonucu aldıktan sonrasında Levent’teki evden ayrılan ve kendine Millet’ta yeni bir daire kiralayan Bastık kendine yeni bir yaşam kurdu.

Anlaşmalı boşanamıyorlar

Evliliklerinde 1 yılı doldurmadıkları için kanunen anlaşmalı boşanma davası açamayan çiftin, mahkemeye temmuz ayında başvuracağı öğrenildi.

Zeynep Bastık ve Tolga Akış boşanıyor #1

Boşanma iddiasını doğrulayan Tolga Akış, evlilik birliğini yürütemediklerini, sadece aralarında bir problem olmadığını söylemiş oldu:

“Evet boşanıyoruz”

“Evet, iddia doğru. Biz boşanma kararını bir süre ilkin almıştık fakat evden yeni taşındı. Aramızda dargınlık, küskünlük yok. Husumet asla yok. Evlilik her insanın kaldırabileceği bir şey olmayabilir. Benim hayatta en yakın dostum Zeynep. Onun en yakın arkadaşı da benim. Beraber çalışmaya devam ediyoruz, iki günde bir buluşuyoruz. Geleceğe yönelik planlarımız da var. Biz bambaşka bir bağ yaşıyoruz. Eş olmanın ötesinde bir ilişkimiz var.”

Tolga Akış, boşanmaya ihanetin mi yol açmış olduğu sorusunu şöyleki yanıtladı: “Biz evlilik işini kıvıramadık. Asla aramız bozulmasın, tartışmayalım dedik. Kesinlikle ihanet yüzünden bittiğini söyleyenler olacaktır. Fakat benden de Zeynep’ten de o şekilde bir şey çıkmaz.”

Zeynep Bastık ve Tolga Akış boşanıyor #2

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

UYARI : İnternet sitemizde yer alan tüm bilgi, haber, yazı ve yorumlar genel bilgilendirme amaçlı olup doktor muayenesi, teşhis ve tıbbi tedavi yerine geçmez. Sitemizde yer alan bilgileri uygulamadan önce mutlaka konusunda uzman bir doktora danışmalısınız. Her bireyin metabolik yapısı farklı olduğu için sitemizde verilen bilgiler sizin metabolik yapınıza ve/veya hastalığınızın tedavisine uygun olmayabilir ve size uygun olmayan bir uygulama sonucu sağlığınız bozulabilir. Siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin ve üyelerin; konusunda uzman bir doktorun görüşünü almadan ve sağlık kontrolünden geçmeden sitede yer alan bilgileri uygulamaları halinde doğabilecek sağlık sorunlarından Webhane.Com sitesi sorumlu değildir. deneme bonusu veren siteler