Zuhal Topal’la Yemekteyiz Aras kimdir? Yemekteyiz yeni yarışmacıları: Aras Sezer Peker kaç yaşlarında, instagram adresi nedir?

22.12.2021
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Aras kimdir? Yemekteyiz yeni yarışmacıları: Aras Sezer Peker kaç yaşlarında, instagram adresi nedir?


Zuhal Topal'la Yemekteyiz Aras kimdir? Yemekteyiz yeni yarışmacıları: Aras Sezer Peker kaç yaşında, instagram adresi nedir?

Zuhal Topal’ın sunmuş olduğu, TV8’de gösterilen Yemekteyiz programının yeni hafta yarışmacıları belli oldu. Melek, Mesut, Cemile, Aras Sezer ve Gizem adlı yarışmacıların yer almış olduğu programda bu hafta rekabet artıyor. Peki fakat Aras Sezer Peker kimdir, kaç kilo, nereli?

Yemekteyiz’in 73. bölüm fragmanında Sezer Bey’in Cemile hanım ile münakaşa yaşamış olduğu görüldü. Aras Sezer Bey, ” İlla hanım yiyecek yapmaz. Adam de yiyecek yapmalı. Ben ailemden o şekilde gördüm. Cemile’nin benimle uğraşacağını düşünüyorum.” dedi. Cemile Hanım ise Aras’a olan eleştirilerini menüyü duyunca yapmış oldu ve ” Aras’ın baharatları bildiğimiz baharatlar kendi üretmiş olması imkansız.” ifadelerini kullandı. 

Yemekteyiz Aras kimdir?

Aras 24 yaşlarında. Sivil hava işletmeciliği bölümünden mezun olmuştur. Modayı yakından takip ediyor. Bakışım takıntısı vardır. Masada yamuk şeyleri gördüğünde düzeltiyor. Evine ayakkabıyla girilmesini istemez.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir