Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kübra kimdir? Yemekteyiz yeni yarışmacıları: Kübra Ertürk kaç yaşlarında, instagram adresi nedir?

27.12.2021
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kübra kimdir? Yemekteyiz yeni yarışmacıları: Kübra Ertürk kaç yaşlarında, instagram adresi nedir?


Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kübra kimdir? Yemekteyiz yeni yarışmacıları: Kübra Ertürk kaç yaşında, instagram adresi nedir?

TV8’in sevilen programı Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında Kübra Hanım haftanın dikkat çeken adı oldu. 27 Aralık – 31 Aralık 2021 haftasında Yemekteyiz programında yarışmacılar olarak; Kübra, Tahir, Hüda, Deniz yer ediniyor. İşte Yemekteyiz’in dikkat çeken yarışmacısı Kübra Ertürk hakkında bilgiler… 

Zuhal Topal’ın sunmuş olduğu, TV8’de gösterilen Yemekteyiz programının yeni hafta yarışmacıları belli oldu. Aşçı Tahir, Hüda, Spor eğitmeni Deniz ve Kübra adlı yarışmacıların yer almış olduğu programda bu hafta rekabet artıyor.

Yemekteyiz Kübra Ertürk kimdir?

Gösterilen 76. bölüm fragmanında Tahir Bey ve Kübra Hanım arasındaki tartışmalı diyaloglar dikkat çekti. Kübra hanımın, ”Daha fazlaca giyebilmek için liposakşın yaptırdım.” cümlelerine karşılık Zuhal Hanım’dan, ” Kıvrımlı hanımlar, kıvrımlı modeller.” karşılığını aldı ve daha fazlaca övülmek istediğini belirtti. Kübra hanım Tahir Bey’e ”Gereksiz yorumlar yapıyorsunuz. Bu hafta ben fazlaca sınanacağım.” dedi. 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.