Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kübra kimdir? Yemekteyiz yeni yarışmacısı Kübra gündem oldu! Kübra Ertürk kaç yaşlarında, instagram adresi nedir?

28.12.2021
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kübra kimdir? Yemekteyiz yeni yarışmacısı Kübra gündem oldu! Kübra Ertürk kaç yaşlarında, instagram adresi nedir?


Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kübra kimdir? Yemekteyiz yeni yarışmacısı Kübra gündem oldu! Kübra Ertürk kaç yaşında, instagram adresi nedir?

Zuhal Topal’ın sunmuş olduğu, TV8’de gösterilen Yemekteyiz programının yeni hafta yarışmacıları belli oldu. Aşçı Tahir, Hüda, Spor eğitmeni Deniz ve Kübra adlı yarışmacıların yer almış olduğu programda bu hafta rekabet artıyor.

Yemekteyiz Kübra Ertürk kimdir?

Gösterilen 76. bölüm fragmanında Tahir Bey ve Kübra Hanım arasındaki tartışmalı diyaloglar dikkat çekti. Kübra hanımın, ”Daha oldukca giyebilmek için liposakşın yaptırdım.” cümlelerine karşılık Zuhal Hanım’dan, ” Kıvrımlı hanımlar, kıvrımlı modeller.” karşılığını aldı ve daha oldukca övülmek istediğini belirtti. Kübra hanım Tahir Bey’e ”Gereksiz yorumlar yapıyorsunuz. Bu hafta ben oldukca sınanacağım.” dedi. 

Şahika Kübra Ertürk, ”Görüntüsü fena bir yarışmacıyla karşılaşmak istemiyorum. Bakım oldukca mühim. Miss World’üm demiyorum. ” ifadelerini kullandı.

32 yaşlarında olan Kübra Ertürk, ”Ben yiyecek yiyecek için yağ aldırma işlemi yaptırdım.” cümlelerini belirtti. Yıl içinde iki kez liposakşın yaptıramadığı için pilatese başladı.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.