Zuhal Topal’la Yemekteyiz Tahir kimdir? Yemekteyiz yeni yarışmacıları: Tahir Salcı kaç yaşlarında, instagram adresi nedir?

28.12.2021
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Tahir kimdir? Yemekteyiz yeni yarışmacıları: Tahir Salcı kaç yaşlarında, instagram adresi nedir?


Zuhal Topal'la Yemekteyiz Tahir kimdir? Yemekteyiz yeni yarışmacıları: Tahir Salcı kaç yaşında, instagram adresi nedir?

Zuhal Topal’ın sunmuş olduğu, TV8’de gösterilen Yemekteyiz programının yeni hafta yarışmacıları belli oldu. Aşçı Tahir, Hüda, Spor eğitmeni Deniz, Berkcan ve Kübra adlı yarışmacıların yer almış olduğu programda bu hafta rekabet artıyor.

Yemekteyiz Tahir Salcı kimdir?

Tahir Bey 36 yaşındadır. Üsküdar Belediyesinde dünya mutfağı üstüne iş yapmaktadır. 13 senedir aşçı bulunduğunu belirten Tahir Bey, ”Elimdeki tüm belgeleri emek harcayarak kazandım. Okullarda okumadım.” dedi. Sunumlarda iddialı bulunduğunu söyleyen Tahir Salcı diyaloglarıyla dikkat çekiyor. 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.