Zula Rekabetçi Modu Nedir?

31.05.2020
Zula Rekabetçi Modu Nedir?

Zula rekabetçi modu, son güncelleme ile birlikte oyuna dahil edildi. Bu mod, ilk etapta Kantır’dan alıntı olarak görülebilir. Fakat, biraz daha farklı. Dilerseniz, Zula rekabetçi modu nedir? Sorusu çerçevesinde modu yakından inceleyelim.

Tabi, bu modu sizlerin de incelemesi için ilk olarak Zula rekabetçi nasıl girilir? Sorusunun cevabını bilmeniz gerekiyor. Zula’da rekabetçi moduna girmek için sol üst kısma gelin ve orada bulunan rekabet maçı seçeneğine tıklayın. Moda giriş yapmış olacaksınız.

Zula Rekabetçi Modunda Hangi Haritalar Var?

Zula rekabetçi modundaki haritalar tüm sabotaj haritaları olarak söylenebilir. Safranbolu, Kale, Gaziantep Mülteci Kampı, Favela ve birçok harita rekabetçi modunda sizleri bekliyor. Tabi, bu modda harita seçme lüksü sizlere verilmiş. Rekabetçi lobisinde arkadaşlarınızda birlikte bekleyip, oyuna başladığınızda size random olarak bir harita verilir. Sizler, takım olarak bu haritada maç yapmak zorundasınız. Değiştirme ve seçim yapma şansınız bulunmuyor.

Zula Rekabetçi Modundaki Ranklar Nedir?

Zula rekabetçi rankları, moda girmiş ve çeşitli başarılar kazanmış kişileri belirlemek için kullanılır. Oyunda birçok rank var. Rank sistemi, rütbe sistemi olarak da nitelendirilebilir. Rütbe sisteminde sizler, kendi düzeyinizdeki kişilerle karşılarsınız ve bu bağlamda maçlar yaparsınız.

Zula Rekabetçi Modu Hediyeleri

Zula rekabetçi modunda da Cs:Go rekabetçi modunda olduğu gibi birçok ödül vardır. Sizin maçtaki başarınıza göre oyun sonunda size özel kasalar veya materyal kasaları verilir. Bunlar, sizi oyuna daha da bağlar ve mükafatlandırır.

Zula Rekabetçi Maçınız Devam Etmektedir?

Zula rekabetçi modu, yeni olmasından dolayı tam olarak oturmamıştır. Bu yüzden de çeşitli hatalar olabilmektedir. Bu hatalardan birisi de maçınız devam etmektedir hatası olarak görülüyor.

Bu aslında bir hata değildir. Eğer, maçı terk ettiyseniz ve lobiden çıktıysanız, Zula sizi bu hata ile cezalandırır. Sizler, belirli süre zarfında oyuna giremezsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.