Zula’da En İyi İkincil Silah Hangisi

23.05.2020
Zula’da En İyi İkincil Silah Hangisi

Zula’daki en iyi ikinci silah arayışı genellikle keskin nişancı tüfeği kullananlar tarafından aranıyor. Çünkü, gerek hızlı hareket ettirmesi gerekse hızlı ateş edip etkili sonuç vermesi sebebi ile ikincil silahlar hayat niteliğinde. Eğer, +6 taramalı bir ikincil silahınız varsa o silah artık birincil silah gibidir. Çünkü, seriliği iyi ayarlanıp kafaya hizalandığında headshot atılması içten bile değil. Bu noktada size tecrübe ile sabit bir silah önerim olacak. Sizi terminatör yapacak silah; GLOCK 18 silahı.

Bu yazımda sizlere bu silahın hassas noktalarını, nasıl kullanılması gerektiğini ve GLOCK 18 taktiklerinden bahsedeceğim. Dilerseniz, ayrıntılara geçelim;

GLOCK 18 Silahı İle Bir Adım Öndesin

Başlıktaki ‘’bir adım öndesin’’ ibaresi cidden gerçek. Çünkü, bu silahtaki hareket hızı çok az silahta var. Silahın +6 şekli elinizdeyken adeta elinizde bıçak varmış gibi koşarsınız. Bu sebepten dolayı da diğer düşmanlarınızdan bir adım önde olmanız kaçınılmaz olur.

Zula’daki en iyi ikinci silah hangisi? Sorusuna kesinlikle GLOCK 18 diyorum. Çünkü, silahtaki serilik neredeyse hiçbir silahta yok. Bu silahta mermi sıkmaya başladığınız andan itibaren mermilerden birisi mutlaka düşmanın kafasına değecektir.  Tabi, düşmanın kafasına doğru hedef alıyorsanız bu muhtemeldir. Eğer, düşmanın gövdesine doğru hedef alıyorsanız öldürmeniz biraz zor olacaktır. Bu silahın hızı ve seriliği iyidir fakat hasarı o kadar iyi değildir. Çünkü, hasarının da yüksek olması demek o silahı birincil nitelikte bir silah yapabilir.

GLOCK 18 Nasıl Kullanılır?

GLOCK 18 kullanımı kısıtlı değildir. Elbette her silahın 2.silahı olarak kullanabilirsiniz. Fakat, benim sizlere önerim keskin nişancı tüfeklerinin yanında kullanmanızdır. Çünkü, olası bir tek atış kaçırdığınızda ikincil silah ile birlikte kaçırdığınız avı yakalayabilirsiniz.

Ayrıca, GLOCK 18’i birçok amaçla da kullanabilirsiniz. Örneğin, silahın +6 sı, size müthiş bir hız yeteneği katar. Bu sayede de hızlı giderken savunmasız halde olmazsınız. Bildiğiniz üzere bıçakla koştuğunuzda karşınıza bir düşman çıkar ve düşman sizi rahatlıkla avlayabilir. Fakat, GLOCK silahı ile bu mümkün değildir. Hedefinize doğru hızlı adımlarla ilerlerken bir elinizde tetikte olabilir.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.