Zuladaki En İyi Keskin Nişancı Silahları

18.05.2020
Zuladaki En İyi Keskin Nişancı Silahları

Zula’daki en iyi silahlar hakkında genel çerçevede bir bilginiz vardır. Fakat, Zula’daki en iyi keskin nişancı tüfekleri hakkında yeterli bilginiz olmayabilir. Bu yayında sizler için Zula’daki keskin nişancı tüfeklerini denedik.

Türk yapımcılar tarafından kısa bir süre önce piyasaya sürülen Zula oyunu, gün geçtikçe kullanıcı rekorları kırmaya devam ediyor. Bundaki en büyük sebep; oyunun tamamen Türkçe olması. Sadece yazılarından bahsetmiyorum. Oyunun içerisindeki telsiz konuşmaları ve haritalar bile Türkçe. Örneğin; Safranbolu, Kız Kulesi, Üsküdar Sokakları gibi haritalar bulunuyor. Bu haritalar içerisinde Türkiye’den esintiler bulabileceksiniz.

Tabi, birçok map bir hayli büyük. Bununla birlikte de çeşitli ihtiyaçlar ortaya çıkıyor. Örneğin, iyi keskin nişancı tüfeği kullanan birisinin ihtiyacı güzel bir tüfektir. Bu yayında Zula’daki keskin nişancı silahları çerçevesinde tecrübe dahilinde değerlendirmeler yapacağız.

KAR 98 İle Terminatör Olun

Oyuna daha sonradan eklenen Kar 98 silahı ile birlikte birçok rakibinizi tek vuruş ile alabilirsiniz. Bilindiği üzere Zula’daki birçok keskin nişancı tüfeği tek atmıyor. Fakat, Kar 98’de böyle bir durum yok. Kar 98’de vurduğunuz kişinin yaşama şansı yok.

Silah ince bir tasarıma sahip, bundan dolayı da ekranda fazla yer kaplamıyor. Çevrenizi daha rahat görebiliyorsunuz. Ayrıca, silah diğer silahlara göre biraz daha hafif. Bu da hareket hızınızın artmasını sağlıyor.

Silahın hasarı diğer keskin nişancı tüfeklerine göre daha yüksek durumda. Bundan dolayı da tercih sebebi olabilir. Zula’daki Kar 98 silahı, Zula altını ve Zula parası ile elde edilebiliyor. Oyun içerisindeki sandıklarından da silaha kavuşmanız mümkün.

AWP’De Kötü Silah Değil

Oyunda Kar 98 rakibi, AWP silahı bulunuyor. Bu silah biraz daha hantal ve az vuruyor. Fakat, bütçeniz yetersiz kaldığında tercih etmeniz gereken 2. Silah budur.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.