Zula’daki En İyi Silah Hangisi?

12.05.2020
Zula’daki En İyi Silah Hangisi?

Oyunu iyi oynayabilmek için ilk olarak iyi bir silaha ihtiyacınız var. Eğer, Zula oyunundaysanız bu sorunun cevabının olduğu yere geldiniz. Peki, Zula’daki en iyi silah hangisi? En az seken ve en fazla hasar veren silah hangisi?

Türk yapımı, online fps oyunu olan Zula’da onlarca silah var. Bu silahlardan hangileri daha iyi? Bu sorunun cevabını deneyerek öğrendik. Çünkü, fiyat ile silah analizi yapmak mümkün değil. Fiyatı yüksek bir silahın iyi olma olasılığı diğerlerine göre daha yüksek değildir. Bu nedenle de çoğu silah üzerindeki denemeler sonucunda Zula’da hangi silah iyi? Sorusunun cevabını verdik.

Zula’daki En İyi Silah M468

Zula’da birçok kaliteli silah bulunuyor. Eğer, uzun menzil oynamayı seviyorsanız; Kar-98 ve Awp silahları işinizi görecektir. Fakat, yakın mesafe oynamayı seviyorsanız işiniz biraz daha zor. Çünkü, çeşit çok fazla ve neyi seçeneceğinizi bilmiyorsunuz.

Eğer, uzun mesafeden düşmanınıza fazlaca hasar vermek istiyorsanız M468 Silahı size göre. Çünkü, M468 silahı oyundaki en eski ve en güzel silahlardan birisi. Oyun deneyimlerimize göre oyundaki en fazla hasarı veren silahlardan. Üstelik, artı bastıkça da özelliği daha fazla artıyor. M468 Silahı susturucu seçeneği ile de tercih edilebilir. Neden? Çünkü, susturuculu silahlarda daha az sekmeler yaşanır. Özellikle M468 gibi silahlarda mutlaka kullanılması gereklidir.

Zula’daki Aug İyi Mi?

Zula’daki en iyi silah hangisi sorusunun cevabını deneyimlerimize göre verdik. Fakat, şunu inkar edemeyiz ki; Aug’da iyi bir silahtır. M468 silahına en yakın özellikteki silahtır. Üstelik, M468’den üstün bir yönü de var; sekmemesi. Zula’daki Aug silahı, M468 silahına göre daha az sekmektedir. Dilerseniz, Aug-M468 karşılaştırması da yapabilirsiniz. Her ne kadar hasarı M468’e göre düşük olsa da sekmeme konusundaki başarı ile birlikte kullanılmayı hak ediyor diyebiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir