Zula’daki İnşaat Haritasında Para Nasıl Kasılır?

27.05.2020
Zula’daki İnşaat Haritasında Para Nasıl Kasılır?

Zula para kasma taktikleri, Zula oyuncuları tarafından bir hayli aranıyor. Sebebi ise oyunda para kasmanın ciddi anlamda zor olması. Tabi, bonuslarla birlikte bir şekilde Zula parası kasılabilir fakat eğer, bonusunuz yoksa ve oyuna para yatırma gibi durumunuz da  yoksa İnşaat haritasında para kasma taktiği tam da size göre. Tabi, burada normal maçlara girmeyeceksiniz. Aranıyor maçlarına girerek para kasacaksınız. Unutmayın ki bu mod için refleksleriniz çok güçlü olmalı!

Zula, Türk yapımcılar geliştiriciler tarafından piyasaya sürülen yerli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyunun en büyük özellikleri arasında arayüzünün ve oyun içerisindeki etmenlerin tamamen Türkçe olması görülüyor. Çünkü, oyundaki her detay Türkçe. Telsiz seslerinden tutun karakterlere, karakterlerden tutun haritalara, haritalardan tutun silahlara kadar birçok şeyde Türkçe kalıntıları görmeniz mümkün. Dilerseniz, Zula para kasma taktikleri içerisinde olan Aranıyor moduna kısaca göz atalım;

Aranıyor Maçında Para Nasıl Kasılır?

Aranıyor modunda para kasmak için öncelikli olarak hızlı hareket etmeniz için hafif bir silah gerekli. Veya + sı yüksek bir silahı tercih ederek de  bu problemin üstesinden gelebilirsiniz. Ekipmanlarınızı tamamladıktan sonra yapmanız gereken şeylerden birisi de aranıyor modunda bir oyun başlatmak olacaktır.

Fakat, benim sizlere tavsiyem aranıyor modu ile zula parası kasmak istiyorsanız oyuna mutlaka sonradan girin. Çünkü, bildiğiniz üzere oyuncu vurduğunuz kadarı ile öldürülme ücretiniz fazlalaşıyor. Bu bağlamda da oyuna yeni girerseniz siz düşük bir miktar kazanırsınız. Ancak, oyunu baştan beri oynayan insanların öldürülme ücretleri çok yüsektir. Bu nedenle de onun 10 adamda vurduğu geliri siz 1 adam vurarak elde edebilirsiniz. Bunu yapmanın tek yolu aranıyor moduna sonradan girmektir.

Aranıyor Maçında Hangi Silah Tercih Edilmeli?

Zula’daki en iyi silah bana göre her zaman M468’dir. Gerek + basarken verdiği bonuslar olsun gerekse de hasarı olsun her zaman hoşuma gitmiştir. Bu yüzden de aranıyor oyununda mutlaka M468 silahı ile oynamalısınız. Eğer, zula paranız yoksa oyunun verdiği silahı tercih etmenizde de sakınca yoktur. Çünkü, aranıyor maçları genellikle inşaatta oluyor. Orada da pusacak sadece 1 yer var. Size alternatif olabilir.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.