Bülent Şakrak’tan Ceyda Düvenci’ye aşk dolu doğum günü kutlaması

17.04.2023
Bülent Şakrak’tan Ceyda Düvenci’ye aşk dolu doğum günü kutlaması


Geçtiğimiz günlerde Bülent Şakrak ile boşanacağı yönündeki iddiaları yalanlayan Ceyda Düvenci, 46’ncı yaşına girdi. Şakrak, eşinin doğum gününü duygusal bir bildiri ile kutladı.

Bülent Şakrak'tan Ceyda Düvenci'ye aşk dolu doğum günü kutlaması

ensonhaber.com

Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak ziraatçi, uzun süredir boşanacakları iddialarıyla devamlı gündeme geliyordu..

Ceyda Düvenci, geçtiğimiz günlerde paylaşmış olduğu videoyla kati bir üslupla iddiaları reddetmişti.

Bülent Şakrak, aşka geldi.

46’ncı yaşına giren eşinin doğum günü için duygusal bir yazıyla kutlayan Şakrak, Cemal Süreyya’dan alıntı yaparak “Ben senin sevgilin, eşin, baban, ağabeyin, arkadaşınım. Biri bitse biri kalır… Seni asla bırakmayacağım.” dedi.

“Seni asla bırakmayacağım, iyi ki doğdun çocuklarımın anası”

Eşiyle 2014’te çekilen fotoğrafını paylaşan Şakrak, gönderisinde şu notu düştü:

Fotoğraf 2014 ve kutladığımız ilk doğum günün. Aradan 9 yıl geçti, Melisa büyüdü, Ali dünyaya geldi, yaşam aktı envai çeşit şey yaşandı, gezildi, dolaşıldı, çalışıldı, çabalandı, yaş alındı sadece yaşlanılmadı falan… Bu süreçte senin hayata tutunma biçimin, inadın, anneliğin ve gayretin asla değişmedi. Bundan dolayı evimizdeki ben ve cümle canlının (kediler, köpekler, fareler, çocuklar) sana olan hayranlığı da asla bitmedi.

Yeni yaşlarının da sana daha öncekiler şeklinde talih, bolluk ve çokça refah getirmesini arzuluyorum ve seni hakikaten oldukça seviyorum. Cemal Süreyya’nın söylediği şeklinde; ‘Ben senin sevgilin, eşin, baban, ağabeyin, arkadaşınım. Biri bitse biri kalır… Seni asla bırakmayacağım.’ İyi ki doğdun çocuklarımın anası.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.