El Plan’ın Dönüşü

09.03.2023
El Plan’ın Dönüşü

El Plan’ın Dönüşü

Bahreyn GP podyumundan sonra mutlu olduğunu söyleyen Fernando Alonso, aracın performansını övdü. Bahreyn yarışının yıldız isimlerinden Fernando Alonso yaptığı ataklarla beğeni toplamıştı.

2021 Alonso, Katar’dan bu yana ilk podyumunu alarak Aston Martin kariyerine güçlü bir başlangıç yaptı.

Ne kadar tatlı bir sonuç olduğu sorusuna Alonso, “Gerçekten çok güzel. Bu proje için harika bir başlangıç. Bu kadar rekabetçi olmayı hiç beklemiyorduk.” Ancak 2023’te bir podyum bile radarımızda olmayabilir. 1xbet güncel giriş

“Bugün Bahreyn’de en iyi ikinci araca sahip olduğumuzu veya tüm hafta sonu Red Bull’un arkasında olduğumuzu gördük. Yani evet, sürpriz oldu. Ancak Silverstone fabrikasında yapılan çalışmalardan dolayı çok gururlu ve mutluyuz.

“Herkese tebrikler. Bu anın tadını çıkaracağız, iyi bir sezon geçireceğiz ve zirveye daha da yaklaşacağız.”

“Şimdi denemeler için de aynı şeyi düşünüyorum. Bu sonuç gerçek olamayacak kadar iyi! Hep bir şeylerin değişmesini bekliyorsun, geri adım atıp gerçeğe dönebilirsin ama şovumuz gerçek görünüyor. Her neyse, Cidde’ye bakalım. Cidde ve Avustralya nasıldır merak ediyorum çünkü çok farklı pistler. Bahreyn’de güçlüydük, belki Cidde’de ya da Avustralya’da bulamadığımız yerlerde. Önümüzdeki iki yarışta güçlü olursak, 2023’te çok iyi bir yıl geçireceğimizi düşünüyorum.”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.