Icardi şeklinde 2-3 isim daha istiyoruz

25.07.2023
Icardi şeklinde 2-3 isim daha istiyoruz

[ad_1]

Aktarma süreci üstüne açıklamalarda bulunan Galatasaray Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur, “Icardi şeklinde 2-3 isim daha istiyoruz” ifadesini kullandı.

Erden Timur: Icardi gibi 2-3 isim daha istiyoruz

ensonhaber.com

Galatasaray Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur, Galatasaray’ın aktarma sürecine ilişkin Bloomberg HT’ye konuştu.

“nsan hayalini paylaşmaktan kimi zaman imtina ediyor. Duygular çerçevelendiğinde duygu olmaktan çıkıyor. Bu iş bir tutku işi. Bizim hayalimiz yeniden Avrupa şampiyonu olmak. Bir ihtimal bu yıl Avrupa’da final oynayıp şampiyon olacağız. O yüzden Icardi şeklinde 2-3 isim daha getirip ekibi bambaşka bir noktaya getirmek istiyoruz” diyen Erden Timur, sözlerinin devamın şunları söylemiş oldu:

Angelino’nun aktarma süreci

Samimiyeti karşı taraf hissettirince ne anlatmaya çalıştığını görüyor hepimiz. Angelino transferinde Leipzig’in CEO’su, ‘Angelino, başka takımlardan bizim verdiğimiz maaştan oldukça daha yüksek teklif aldı, ikimiz de kalmasını istiyorduk fakat sanki çocukluğundan beri Galatasaray’dan teklif bekliyormuş şeklinde davrandı’ diye bir şey söylemiş. Biz oyuncuya Leipzig’de kazandığının 150 bin Euro fazlasını verdik bir tek. Barcelona’da yanına gittim. Kıymetli bulunduğunu hissetti. Doğruluğu, kıymetli olanı konuştuk. Bu dünyada samimi olan prim yapıyor. Bu şekilde de kaliteli insanları ikna edebiliyorsunuz.

“Mühim olan gerçeği söylemek”

Mühim olan hakkaten oyuncu gelmese bile gerçeği söyleyecek misiniz? Dün bir oyuncu ile konuşurken, ‘5 tane olasılık var’ dedim. Söylediğim her şeyi imza etmek zorundayım. ‘Kişisel olarak imza vermesem sana bir şey söylemem’ dedim. Yalnız aklınızla düşünürseniz tüm ömrünüze yük olur. Tanrı kimsenin gönlüne bu tutkuyu boşuna koymaz. Bu tutku var ise muhakkak bir şey olur. İnsanın kendi yolculuğunu elde eden şey kendinden başka bir amaca odaklanmaktır. Hakkaten gerçeği yaparsan, ahlaklı olursan daha oldukça başarı göstermiş olursun. ‘Ahlaklı olursan geride kalırsın’ diye düşünüyorlar fakat bu tam tersidir. Bu bin okul hayata geçirmeye bedeldir. Birbirimize minimum güvenen toplumlardan biriyiz.

[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.