Ağrısız Burun Dolgusu

24.04.2023
Ağrısız Burun Dolgusu

Ağrısız olarak burun dolgusu sadece profesyonel klinik merkezlerimiz üzerinden yaptırabilirsiniz. Birçok klinik merkezlerinden bu işlemlerin ağrısız olarak uygulanmadığını vurgulayabiliriz. Bu da sizlerin dezavantajlı kalması demektir. Ağrısız olarak burun dolgularımızla daha kaliteli bir burun yapısı elde edersiniz. Birçok avantajlarımızla siz değerli hastalarımıza en iyi şekilde estetik hizmetleri sunarız. Klinik merkezlerimiz yüksek konfora sahiptir. Bu nedenle de siz değerli hastalarımızın huzurlu bir şekilde burun dolguları yaptırmasını sağlarız.

Burun Dolgusu Nedir?

Burun dolguları da dudak dolgularında olduğu gibi ince yapıdaki burnun daha gösterişli ve estetikli olması amacıyla uyguladığımız bir işlemdir.

Burun Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Burun dolgularımız pratik bir şekilde uygulanır. Hemen akabinde burundaki şekil bozukluklarına göre en uygun dolgu hazırlanır. Hemen sonrasında ise burun kanatlarından kesiler açılarak burun içerisinden bu dolgularımızı profesyonel anlamda enjekte ederiz. Bunun haricinde burun dolgusu hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Burun Dolgusu Neleri Yok Eder?

Burun dolgularımız birçok burun sorunlarını hızlı bir şekilde yok eder. Bu nedenle de burun dolgularımıza güvenebilirsiniz. Burun dolgularımız üzerinden burnunuzdaki kavisliği dahi basit bir şekilde yok ederiz. İnce burunun kalınlaştırılması ve aşırı kalın olan burundaki biçim bozuklukları yok edilmesi açısından burun dolguları uygularız.

Burun Dolgusu İşlemi Hangi Dolgularla Yapılabilir?

Burun dolgularımız aynı zamanda farklı dolgularla birlikte de uygularız. Bu kapsamda hastalarımızın da uygun görmesi durumunda aynı anda hem burun dolguları hem de dudak veya jawling uygulaması gerçekleştirebiliyoruz.

Burun Dolgusu Kimler İçin Uygundur?

Burun dolgularımız direk olarak burundaki çeşitli şekil bozuklukları yok edilmesi için estetik ve plastik doktorlarımız tarafından uygulanır. Bu işlemlerimizde hastalarımızın yasal kapsamda 18 yaşını doldurmuş olması yeterlidir.

Jawline Dolgusu Nedir?

Evinizin konforunda klinik merkezlerimiz üzerinden jawline dolgusu talep edebilirsiniz. Jawline dolgusu komple çene hattı estetiği ya da çene hattı dolgusu olarak da isimlendirilir. Bu özel estetik uygulaması da en kaliteli klinik merkezimiz tarafından hafta içi 5 gün boyunca uygulanır. Söz konusu işlemimiz daha çok kadınlara hitap eder.

Jawline Dolgusu Kimler İçin Uygundur?

Jawline dolguları daha çok çene kısmında çöküntü,simetrik olarak estetik sorunları olan hastalar için uygundur. İnce ve aşırı kalın kemikli çene yapısında da söz konusu işlemlerimizi sunabiliriz. Bu nedenle jawline dolgusu gerçek anlamda geniş çene sorunları doğrultusunda uygulanır.

Jawline Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Jawline dolguları klinikler arasında farklı şekilde uygulanabilir. Bu gibi işlemlerde kadroların mutlaka deneyimli olması hasta çene sağlığının korunması açısından son derece önemlidir. Klinik merkezimiz tarafından söz konusu uygulamada çene kısmından kesiler açılarak çeneye estetiksel bir dokunuş sağlanır.

Jawline Dolgusu Öncesi Sonrası

Jawline dolgusu öncesi ve sonrası hastalarımız açısından önem arz eder. Bugün birçok klinik merkezleri tarafından bu gibi işlemlerde hasta memnuniyetine değer verilmez. Fakat klinik merkezimiz kuruluş senesinden buyana daima hasta memnuniyeti sağlar. Bu kapsamda jawline dolguları öncesi ve sonrasında da mutlaka gerekli bilgilendirmeyi yapıyoruz. Uygulamamız öncesinde hastalarımızın herhangi yüz losyonu uygulamaması,sigara ve kafeinden uzak durması gerekir. Uygulama sonrasındaki ilk 10 gün boyunca özellikle yüzüstü yatış pozisyonundan uzak durulmalıdır.

Dudak Dolgusu Nedir?

İlk olarak dudak dolgusu gibi burun yapısı incelenir. Dudak dolgularıysa adından da anlaşılacağı üzere ince dudakların yeniden kalınlaştırılması açısından dolgu enjekte edildiği işlemdir.

Dudak Dolgusu Ne İşe Yarar?

Dudak dolgularıyla hastalarımız hayal ettiği kalınlıktaki alt ve üst dudaklara sahip olur. Bu kapsamda daha pozitif bir hayata yeniden kavuşur.

Dudak Dolgusu Kimlere Uygulanmaz?

Dudak dolgularımız sadece dudaklarında herhangi estetik sorunu olmayanlara,tıbbi dolgulara karşı alerjik reaksiyonlar gösterenlere uygulanmaz.

Dudak Dolgusunun Avantajları Nelerdir?

Dudak dolgularımızla hastalarımızda özgüven tazelenir. Bu kapsamda hastalarımız daha yüksek bir özgüvene sahip olur. Dolgu işlemlerimiz için 7/24 klinik merkezi sitemiz üzerinden randevu formu doldurabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.