Arda muhteşem bir oyuncu, bahtı açık olsun

08.07.2023
Arda muhteşem bir oyuncu, bahtı açık olsun

[ad_1]

Bodrum 1905 Galatasaraylılar Derneğinin gecesine katılan Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek “Arda Güler muhteşem bir oyuncu, bahtı açık olsun. İnşallah gittiği kulüpte de başarıya ulaşmış olacağına inanıyorum.” dedi.

Dursun Özbek: Arda mükemmel bir oyuncu, bahtı açık olsun

İHA

Muğla’nın Bodrum ilçesinde, Bodrum 1905 Galatasaraylılar Derneği tarafınca Galatasaray’ın 23’üncü şampiyonluğu sebebiyle Aden Koyda bir otelde kutlama gecesi düzenlendi.

Kutlama gecesine Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray ve A Ulusal Ekip eski teknik direktörü Fatih Terim, Türkiye Ulusal Basketbol Ekibi ve Panathinaikos Baş Antrenörü Ergin Ataman, Galatasaray’ın eski oyuncuları Selçuk İnan, Umut Karan, kurultay üyeleri ve oldukca sayıda davetli katıldı.

Fatih Terim yetiştirdiği oyuncularla saatlerce muhabbet etti

Geceye katılan Fatih Terim ve Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek bir araya gelmiş olarak sarılarak bir süre söyleşi etti. Terim’in yanına gelen Galatasaray’ın eski yıldız oyuncularından Umut Karan ve Selçuk inan uzun uzun söyleşi edip eski günleri andıkları görüldü.

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek gecede Galatasaray taraftarlarına kısa bir konuşma yapmış oldu. Konuşmaların sonrasında meşhur sanatçı Zeynep Casalini sahne almış olduğu gecede taraftarlar gönüllerince eğlendi. Gecede Galatasaray’ın şampiyonluk kupası sergilendi.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek şöyleki konuştu:

“1905 Bodrum Galatasaraylılar Derneği’nin daveti üstüne buradayız. Seçimlerden ilkin gene buraya gelmiştim. Geldiğim vakit Bodrumlu Galatasaraylılara sözler vermiştim. Şuanda verdiğimiz sözlerin hepsinin yerine gelmesinin mutluluğunu yaşıyoruz. Verdiğimiz sözler tek tek gerçekleşti. En önemlisi de Cumhuriyetin 100’üncü senesinde kupayı kazanmak oldukca önemliydi. Bizi destekleyen her insana teşekküre ediyorum. Kupa el birliğiyle kazanıldı ve şuan hep beraber bunun keyfini çıkarıyoruz. Zor bir sezona hazırlanıyoruz. İnşallah bu sezonda başarılarımız devam edecek. Gelecek yıl inşallah gene burada şampiyonluğun kutlamasını yaparız. Galatasaray çıtayı devasa yükseklikte tuttu, sürpriz isim daima var. Bu senede oldukca iyi bir ekip kurma peşindeyiz”

Dursun Özbek: Arda mükemmel bir oyuncu, bahtı açık olsun

“Arda muhteşem bir oyuncu, başarıya ulaşmış olacağına inanıyorum”

Arda Güler’in geçirme sorusunu da yanıtlayan Özbek şunları söylemiş oldu:

“Arda Güler benim oldukca sevdiğim, muhteşem bir oyuncu. Bahtı açık olsun. İnşallah gittiği kulüpte de başarıya ulaşmış olacağına inanıyorum. Daha oldukca genç, yalnız bir ağabey ve baba tavsiyesi olarak buradaki disiplini orada da devam ettirsin. Zor bir kulübe gitti, başarıya ulaşmış olması hepimizi gururlandırdı. Kendisine başarılar arzuluyorum inşallah yüzümüzü ak çıkarır.”

Dursun Özbek: Arda mükemmel bir oyuncu, bahtı açık olsun

“Anadolu Efes’te oldukca mühim bir misyon üstlendim”

Türkiye Ulusal Basketbol Ekibi ve Panathinaikos Baş Antrenörü Ergin Ataman gazetecilerin sorularını yanıtlayarak şu ifadeleri kullandı:

“Sporda güzel bir sürem. Burada tatilimizi değerlendirirken 1905 Bodrum Galatasaraylılar Derneği çağrı etti. İyi bir Galatasaraylı olarak benimde burada olmamı istediler. Galatasaray için oldukca güzel bir yıl oldu. Galatasaray kurultay üyesi olarak bu başarı beni oldukca mutlu etti. Hepimizin büyük beklentisi olan Şampiyonlar Liginde Okan hocayla birlikte Türkiye’yi tekrardan en iyi şekilde eskiden Fatih hocamızla beraber olduğu şeklinde temsil edeceğine inanıyorum. Galatasaray’a gönülden desteğim devam ediyor. Geçtiğimiz sürem Anadolu Efes ile bizde Türkiye şampiyonu olduk. Bununda keyfini ve gurunu yaşıyorum. Artık Atina’dayım. Sonrasında da gene Galatasaray’a olan bağım gönülden devam edecek. Yeni bir misyon üstlendim onu en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacağım. Ulusal takımda Ağustos ayında olimpiyat elemeleri var. Ulusal takımımızı en iyi şekilde en iyi yere getirmeye çalışacağız. Bu gece hep beraber Galatasaray marşlarını daha gönül rahatlığı içinde söyleyeceğiz. Ustalaşmış olarak Türkiye’de bir kulüp çalıştırırken birazcık daha dikkatli olmanız gerekiyor. Şimdi artık Türkiye’de çalışmadığıma bakılırsa marşlara güzel bir halde eşlik edeceğiz. Anadolu Efes’te oldukca mühim bir misyon üstlendim. Oldukça güzel günlerim geçti. Basketbolda Anadolu Efes’teyim fakat futbolda Galatasaraylı olduğumu hepimiz biliyor”

Dursun Özbek: Arda mükemmel bir oyuncu, bahtı açık olsun

“Arda Güler, oldukca mühim bir potansiyel”

Galatasaray’ın eski yıldızlarından Teknik Direktör Selçuk İnan ise şöyleki dedi:

“Oyuncuları, yönetimi, taraftarı kutlama ederim bizlere bu şekilde günler yaşatıyorlar. Galatasaray’da hepimiz birbirini oldukca sever, burada olmaktan dolayı oldukca mutluyum. Daha önceki röportajlarımda Arda Güler ile ilgili konuşmuştum. Genç yaştan beri tanıyorum onu hakikaten oldukca mühim bir potansiyel ve oldukca mühim bir beceri. Ben Real Madrid’de oynayacağını düşünüyorum. Eğer oldukca yetenekli ve iyi bir oyunsuysanız bir halde oynarsınız. Arda’nın bizi güzel bir halde temsil edeceğine inanıyorum. Ona da buradan başarılar arzuluyorum, Tanrı yolunu açık etsin inşallah”

[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.