Burun Dolgusu Yöntemleri Nelerdir?

24.03.2023
Burun Dolgusu Yöntemleri Nelerdir?

Burun dolguları sadece burun içerisinden uygulanan tıbbi dolgulardır. Bu yöntemle birlikte burun boşlukları giderilir. Burun dolguları her yaştan bireyler için uygundur.

Burun Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Burun dolguları basit ve şeffaf bir şekilde uygulanır. İşlem öncesinde burun yapısı incelenir. Hemen akabinde dolgu hazırlanır ve burun kanatlarından kesiler açılarak dolgu direk burundaki boşluktan kolayca enjekte edilir. İşlem birkaç saat sürebilir.

Burun Dolgusu Neleri Yok Eder?

Burun dolguları burundaki şekil bozukluklarını kolayca yok eder. Organda meydana gelen boşlukları,burun ucu düşüklüğünü zahmetsiz ve ağrısız bir şekilde ortadan kaldırır.

Burun Dolgusu İşlemi Hangi Dolgularla Birlikte Yapılabilir?

Burun dolguları daha çok hyalüroik asit dolgusu ile birlikte uygulanır. Söz konusu dolgu türünün birçok avantajları söz konusudur. Dolgu maddesi kaliteli olduğundan buruna zarar vermesi söz konusu değildir. Dolgunun direk olarak hızlı bir şekilde de etki sunması burundaki çeşitli sorunların daha erken sürede ortadan kaldırılmasını sağlar.

Burun Dolgusu Kimler İçin Uygundur?

Burun dolguları daha çok burnunda boşluklar olanlara ve burnunda şekil bozuklukları hasıl olanlar için uygundur.

Burun Dolguları Fiyatları Nedir?

Diğer estetik uygulamalarda olduğu gibi burun dolgusu fiyatları da klinik merkezleri arasında farklılık gösterir. Bu nedenle kaliteli klinik merkezlerinde burun dolguları ücretleri daha düşüktür. Bu nedenle burun dolguları yaptırmak isteyenler daha çok profesyonel klinik merkezlerini tercih ediyor. Birçok özellikleri olan estetik ve plastik merkezleri bu nedenle de beklentileri kusursuz bir şekilde karşılıyor.

Jawline Dolgusu Nedir?

Jawline dolguları çene dolguları olarak da bilinir. Bu yöntem üzerinden ise çene bölgesindeki incelikler kolayca kapatılır. Böylece daha şık ve estetikli çene bölgesi elde edilir.

Jawline Dolgusu Kimler İçin Uygundur?

Jawline dolguları herkes için uygun olmayabilir. İşlem için çene bölgesindeki incelikler olması şarttır. Bu kapsamda dolgu uygulanabilir. Bu nedenle jawline dolgusu gibi dolguları da yoğun olarak tercih edilir.

Jawline Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Çene dolgusu profesyonel estetik ve plastik merkezleri tarafından uygulanır. Çene bölgesi fiziksel olarak muayene edilir. Böylece bu bölgede herhangi sağlık sorunu olup olmadığı işlemden öncesinde tespit edilir. Sonrasında ise çene dolguları uygulanır. İşlemde çene altından kesiler açılır ve dolgu enjekte edilir.

Jawline Dolgusu Öncesi Sonrası

Jawline dolguları öncesi sonrasında hastanın dikkat etmesi gereken ayrıntılar söz konusudur. İşlemden öncesinde kaliteli uyku alınabilir. Kullanılan ilaçlara ara verilebilir. İşlemden sonrasında ise, mutlaka 15 gün boyunca yüz ve göğüsüstü yatış pozisyonundan uzak durulmalıdır.

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak dolguları profesyonel anlamda uygulanan işlemlerdir. Dudaklardaki incelikler sadece dudak dolguları üzerinden giderilir. İşlem gereken durumlarda sadece alt veya üst dudak üzerinden de gerçekleştirilebilir. Böylece dudak dolgusu işleminde olduğu gibi burun dolgularında da hasta memnuniyeti sağlanır.

Dudak Dolgusu Ne İşe Yarar?

Dudak dolguları birçok avantajları bulunur. Yöntem doğrudan daha kalın dudaklara sahip olmanız için uygulanır. Bu nedenle de dudak dolguları mutlaka erkenden yaptırmanız önerilir.

Dudak Dolgusu Kimlere Uygulanmaz?

Dudak dolguları herkes için uygun olmayabilir. Bu işlemde ilk olarak dudakların sarkık veya ince olması gerekir. Çünkü dolgular direk sarkık dudaklarda da uygulanabilir.

Dudak Dolgusunun Avantajları Nelerdir?

Dudak dolgularının avantajları arasında fiyatların makul düzeyde olmasıdır. Kaliteli estetik ve plastik merkezlerinde dudak dolgularının fiyatları düşüktür. Bu kapsamda herhangi ek ücret ödemeden bu işlemden faydalanabilirsiniz. Dudak dolgularının avantajları arasında hastalarda özgüvenin pekişmesini sağlamasıdır. Böylece işlemden sonrasında bireyler hayatın her alanında kendileriyle daha barışık kalmasını sağlar.

Dudak dolgularının avantajları arasında en kaliteli uygulama olmasıdır. Yöntem uzun ömürlü olduğundan bireylerin ekonomik anlamda avantajlı kalmasını sağlar. Dudak dolguları ve diğer estetik yöntemleri için estetik ve plastik doktorundan randevu alabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.