Büyük aşk bitti! Galatasaray’ın yıldızı Torreira ile Devrim Özkan ayrıldı

07.01.2024
Büyük aşk bitti! Galatasaray’ın yıldızı Torreira ile Devrim Özkan ayrıldı

[ad_1]

Bir süredir ilişki yaşayan Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Lucas Torreira ve meşhur oyuncu Devrim Özkan, toplumsal medyada birbirlerini takipten çıktılar.

Büyük aşk bitti! Galatasaray'ın yıldızı Torreira ile Devrim Özkan ayrıldı

ensonhaber.com

Birlikteler mi değiller mi derken oyuncu Devrim Özkan ile Galatasaraylı Lucas Torreira, yaptıkları karşılıklı paylaşımlarla aşklarını duyuru etmişlerdi.

Muslera’nın eşi Patricio’nun doğum gününde Galatasaraylı futbolcu Lucas Torreria ile samimi bir halde poz veren Devrim Özkan aşk dedikodularının başlamasına niçin olmuştu.

Aşkını duyuru etmişti

Galatasaray’ın yıldız oyuncusu Torreira, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla Devrim Özkan’a aşkını duyuru etmişti.

Bugün ise meşhur çiftle ilgili bomba bir detay ortaya çıktı.

Birbirlerini takipten çıktılar

Bir süredir ilişki yaşayan Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Lucas Torreira ve oyuncu Devrim Özkan, toplumsal medyada birbirlerini takipten çıktı.

İkili, daha ilkin paylaştıkları fotoğraflarını da profillerinden kaldırdı.

Bu iki detay, Torreira – Devrim Özkan ilişkisinde ayrılık rüzgarlarının estiği yönünde yorumları bununla beraber getirdi.

Evlenecekleri öne sürülmüştü

Bugün ise meşhur çift hakkında “evleniyorlar” iddiası ortaya atılmıştı.

İddianın detaylarında meşhur çiftin Süper Lig sezonunun bitmesinin peşinden nikah masasına oturacağı hatta İstanbul ve Uruguay olmak suretiyle iki düğün yapacağı yer almıştı.

[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.