Dilan Polat’ın fenomen arkadaşı Nevra Bilem hakkında dolandırıcılık suçlaması

12.11.2023
Dilan Polat’ın fenomen arkadaşı Nevra Bilem hakkında dolandırıcılık suçlaması

[ad_1]

Dilan Polat ve eşinin kara para aklama ve vergi kaçırma benzer biçimde suçlamalar sebebiyle tutuklanması sonrası, Dilan Polat’ın kendisi benzer biçimde toplumsal medyada fenomen olan arkadaşı Nevra Bilem hakkında da dolandırıcılıktan kabahat duyurusu yapılmış oldu.


ensonhaber.com


Bir süredir Türkiye gündemini meşgul eden Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin tutuklanmasının arkasından, toplumsal medyada bir fazlaca fenomen hakkında suçlamalar devam ediyor.

Dilan Polat’ın fenomen arkadaşı da davalık oldu

Lüks yaşamını toplumsal medya hesaplarında paylaşan, Dilan Polat’ın arkadaşı olduğu öğrenilen evli ve iki çocuk anası Nevra Bilem’in paylaşımları da fazlaca tepki çekti. Bilem’in paylaşımlarının içinde eşinin kendisine canı çekmiş olduğu için külçe altın alması da yer ediniyor.

Paylaşmış olduğu reklamlar sebebiyle birçok şahıs suç duyurusunda bulundu

Sık sık reklam paylaşan Bilem’in toplumsal medya hesabında son paylaşmış olduğu reklam üstüne onlarca şahıs suç duyurusunda bulundu.

Bilem’in paylaşmış olduğu bir reklamda “Parasız dinlence için butona basıp numaranızı bırakabilirsiniz.” yazıyordu. Butona tıklayan mağdurlar olayın gerçek yüzünü 15 gün sonrasında öğrendiler.

Butona tıklayan mağdurların numaralarını devremülk satmak için aldıkları ve ortada parasız bir dinlence olmadığı ortaya çıktı.

Dinlence reklamının arkasından mobilya reklamı paylaşan fenomenin mobilya alanları ödeme için bir akrabasının hesabına gönderilmiş olduğu iddia edildi.

Dolandırıldığını iddia eden hanım Bilem için “Bu kişi yalnız parasına bakıyor. Beni toplumsal medya üstünden engelledi.” dedi.

Gelin Evi programıyla meşhur oldu, toplumsal medyada “altın şovları” yapmış oldu

Nevra Bilem, toplumsal medyada yapmış olduğu altın şovlarla tanınıyor. Kimi zaman eşinin külçe altın armağan etmiş olduğu Bilem, sık sık deste paralar ve altınlarla paylaşım yapıyor.

Nevra Bilem, 1996 senesinde Bursa’da dünyaya geldi. Kendisi, Instagram platformunda bilhassa makyaj, giyim ve güzellikle ilgili paylaşımlarıyla tanınmıştır. Evli ve iki çocuk anası olan Bilem, 2022 senesinde Gelin Evi programına katılmıştı.

[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.