CHP Muğla İl Başkanı Hüseyin Erol’dan, Halk TV ve Sözcü TV itirafı: Parayı CHP’den alıyorlar

04.07.2023
CHP Muğla İl Başkanı Hüseyin Erol’dan, Halk TV ve Sözcü TV itirafı: Parayı CHP’den alıyorlar


CHP Muğla İl Başkanı Hüseyin Erol, partililerle bayramlaşmak için geldiği Muğla’da Halk TV ve Sözcü TV’ye yüklendi. Erol adeta itiraf durumunda bir açıklamada bulunarak, Halk TV ve Sözcü TV’nin parasının CHP’den geldiğini söylemiş oldu.


ensonhaber.com

CHP’de seçimin arkasından koltuk kavgası sürüyor.

Parti içinde Kemal Kılıçdaroğlu’nun koltuğu bırakmasına yönelik sesler yükselirken, değişiklik ve dönüşüm açıklamaları da yapılıyor.

Seçimden sonrasında Kılıçdaroğlu’na yöneltilen eleştiri sesleri ise en fazlaca Halk TV ve Sözcü TV’den yükselmişti. CHP’nin adeta sesi olarak malum iki kanal hakkında CHP Muğla İl Başkanı Hüseyin Erol’dan itiraf şeklinde izahat geldi.

“Halk TV ve Sözcü TV parayı CHP’den alıyor”

Kurban Bayramı dolayısıyla Muğla’nın Köyceğiz ilçesine gelip partililerle bayramlaşan Erol, Halk TV ve Sözcü TV için zehir zemberek sözler sarfetti.

İki kanalın ihanet içinde bulunduğunu ve CHP tarafınca fonlandığını belirten Erol şu ifadelerini kullandı:

“Kemal Kılıçdaroğlu tek suçluymuş şeklinde onu maalesef kötülemeye başladılar. Bunu ben bilhassa basın için söylüyorum. Halk TV için söylüyorum, Sözcü TV için söylüyorum. İhanet çetesi dostlar. Parayı CHP’den alıyorlar, Cumhuriyet Halk Partisi genel başkanını, milletvekillerimizi, büyükşehir belediye başkanlarımızı kışkırtarak parti içinde sorgulama yaratmaya çalışıyorlar.”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.