Gülşen, memleketi Ordu’da fındık tarlasına girdi

01.08.2023
Gülşen, memleketi Ordu’da fındık tarlasına girdi


İmam hatiplilere yönelik sözleri sebebiyle tepkilerin odağında olan Gülşen, seçim sonuçlarına nazaran Türkiye’ye dönmeyi bekledi. Sonuçlar beklediği şeklinde olmayan müzisyen, yaşananları unutturmak için soluğu memleketinde aldı.

Gülşen, memleketi Ordu'da fındık tarlasına girdi

ensonhaber.com

ENSONHABER’İ TWİTTER’DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

İmam hatiplilere yönelik sözleriyle kamuoyunda tepkileri üstüne toplayan müzisyen Gülşen, hakkında dava oluşturulan peşinden da tutuklanmış, kısa süre sonrasında kalmış olduğu cezaevinden çıktı.

Yurt dışı yasağının da kaldırılmasıyla soluğu İngiltere’nin başkenti Londra’da alan Gülşen, kısa süre ilkin tekrardan konserlerine başladı.

Aylar sonrasında dinleyicileriyle bir araya gelen şarkıcının avukatı, seçim öncesi dikkat çeken açıklamalarda bulunmuş oldu.

Türkiye’ye dönmek için seçim neticelerini bekledi

Avukatın, “Sanatçı seçimlere kadar Türkiye’ye gelmeyecek ve seçim sonuçlarına nazaran ülkeye dönerek dönmeyeceğine karar verecek.” ifadeleri, seçim sonrası tekrardan gündeme geldi.

Söylendiği şeklinde ise Gülşen, hemen hemen ülkeyi terk etmedi.

Aksine yaşananları ve söylenenleri unutturmaya çalışan müzisyen, memleketi Ordu’ya gitti.

Fındık bahçesine girdi

Toplumsal medya hesabından paylaşımlarda bulunan Gülşen, son olarak fındık bahçesinde poz verdi.

Başına yemeni bağlayıp fındık toplamış olduğu kareyi takipçileriyle paylaşan Gülşen’in fotoğrafı kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi görmüş oldu.YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.