Murat Kurum’dan 28 Mayıs mesajı: Bu zaferi mühürleyeceğiz

19.05.2023
Murat Kurum’dan 28 Mayıs mesajı: Bu zaferi mühürleyeceğiz


Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, “İnşallah; 28 Mayıs günü ilk kere oy kullanacak kardeşlerimle beraber bu zaferi mühürleyeceğiz, perçinleyeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızı üstün dereceli bir oyla destekleyeceğiz” dedi.

Murat Kurum'dan 28 Mayıs mesajı: Bu zaferi mühürleyeceğiz

İHA

19 Mayıs Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı yurdun her köşesinde coşkuyla kutlanırken, Türkiye bir taraftan da 28 Mayıs’ta yapılacak ikinci tur seçimlerine hazırlanıyor..

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, 19 Mayıs Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı sebebiyle Pendik’te Koliva konserinde gençlerle bir araya geldi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve İstanbul 1. Bölge’den Milletvekili seçilen Murat Kurum, gün içinde AK Parti ilçe teşkilatlarına ziyaretlerde de bulunmuş oldu.

Pendik ilçe teşkilatında partililer ile bir araya gelen Kurum burada yapmış olduğu konuşmanın arkasından 19 Mayıs Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı sebebiyle Pendik’te düzenlenen Koliva konserinde gençlerle bir araya geldi.

“İlk kere oy kullanacak kardeşlerimle beraber bu zaferi mühürleyeceğiz”

Pendik’te Koliva konserinde konuşan Bakan Kurum, şu ifadeleri kullandı:

19 Mayıs 1919’da ecdadımızın göstermiş olduğu ulusal iradeyi; sizler de 14 Mayıs seçim günü aynı ruhla gösterdiniz. Türk istiklalini korumaya ben de varım dediniz. 14 Mayıs gecesi elde ettiğimiz başarının mimarları sizlersiniz. Ben her birinize teşekkür ediyorum.

İnşallah; 28 Mayıs günü ilk kere oy kullanacak kardeşlerimle beraber bu zaferi mühürleyeceğiz, perçinleyeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızı üstün dereceli bir oyla destekleyeceğiz. Fatih’in torunları olarak, fethin 570. yıl dönümünde hep beraber Türkiye Yüzyılı’nı başlatacağız.

“İşleri başlangıcında durmak yerine il il gezenlere milletimiz sandıkta tokadı vurmuştur”

İşlerin başlangıcında durmak yerine il il gezenlere, üstlerine vazife olmayan işlere kalkışanlara, milletimiz sandıkta tokadı vurmuştur. Film çekip toplumsal medyadan yayınlamayı icraat sayanlara bu seçimde ihtiyaç duyulan cevabı vermiştir. Hamdolsun bu seçimde de idrak değil hakikat kazanmıştır. Bizim milletimizin gönlünde yatan aslan daima sayın Cumhurbaşkanımız olmuştur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.