Tayland’da alkollü kişi, elektrik tellerinde uyuyakaldı

03.04.2023
Tayland’da alkollü kişi, elektrik tellerinde uyuyakaldı

[ad_1]

Tayland’da yol kenarındaki elektrik tellerinin üstünde hareketsiz yatan kişiyi görenler öldüğünü sanarak polise ihbarda bulunmuş oldu.

Tayland'da alkollü şahıs, elektrik tellerinde uyuyakaldı

İHA

Tayland’ın başkenti Bangkok’ta dün garip bir vaka yaşandı.

Dün sabah yol kenarından geçen elektrik tellerinin üstünde hareketsiz yatan bir kişiyi gören vatandaşlar durumu polise bildirdi.

Vaka yerine gelen polis ekiplerinin seslenmelerine tepki vermeyen insanın ilk olarak elektrik çarpması sebebiyle ölmüş olduğu düşünüldü.

Uyuyakaldığı ortaya çıktı

Sadece arama kurtarma ekipleri elektriği keserek tellerin üstüne çıktığında insanın uyuyakaldığı ortaya çıktı. Ekiplerin yardımıyla tellerden aşağı indirilen insanın sıhhat durumunun iyi olduğu sadece aşırı alkol sebebiyle tellerin üstünde derin bir uykuda daldığı anlaşıldı.

Elektrik tellerine iyi mi çıktığını hatırlamıyor

Vaka yerinde meydana getirilen sorgulamada önceki akşam piyango biletine gaziantep escort bayan ikramiye isabet ettiğini ve bunu kutlamak için dostlarıyla alkol aldığını belirten adam, son olarak uyumak için bir ağaç aradığını hatırladığını, sadece elektrik tellerine iyi mi ve niçin çıktığını hatırlamadığını belirtti.

Saatler süresince elektrik tellerinde uyuduğu tahmin edilen ve vakadan talih eseri yara almadan kurtulan adam, sonrasında ifadesi alınmak suretiyle karakola götürüldü.

[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.