Uyuşturucu ticaretinden kırmızı bültenle aranan Ürfi Çetinkaya yakalandı

11.04.2023
Uyuşturucu ticaretinden kırmızı bültenle aranan Ürfi Çetinkaya yakalandı

[ad_1]

Uyuşturucu ve uyarıcı madde yapım ve ticareti suçundan kırmızı bültenle aranan, hakkında 24 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan kabahat örgütü lideri Ürfi Ç. İstanbul’da saklandığı evde yakalanarak gözaltına alındı.

AA

Güvenlik Genel Müdürlüğü ekipleri, hakkında 24 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan kabahat örgütü liderini düzenlemiş olduğu başarı göstermiş operasyonla elde etti..

Narkotik Suçlarla Savaşım Başkanlığı, İstanbul Güvenlik Müdürlüğü Narkotik birimi ve İstihbarat Başkanlığının gerçekleştirdiği emekler sonucunda uyuşturucu ve uyarıcı madde yapım ve ticareti suçundan kırmızı bültenle aranan ve hakkında 24 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan kabahat örgütü lideri Ürfi Çetinkaya’nın adresine ulaştı.

Kabahat örgütü lideri yakalandı

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde gizlenen Çetinkaya, TEM ve Hususi Harekat polislerinin de katılmış olduğu operasyon sonucunda yakalandı.

Güvenlik’ten izahat

Güvenlik Müdürlüğü’nden meydana getirilen açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Narkotik Suçlarla Savaşım Başkanlığımız, İstanbul Güvenlik Müdürlüğü Narkotik birimimiz ve İstihbarat Başkanlığımızın gerçekleştirdiği emekler sonucunda, uyuşturucu ve uyarıcı madde yapım ve ticareti suçundan kırmızı bültenle aranan ve 24 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan kabahat örgütü lideri Ürfi Ç. İstanbul Sarıyer ilçesinde saklandığı adreste, TEM ve Hususi Harekat polislerinin de katılmış olduğu operasyon sonucunda yakalanmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.