Altın İğne (Scarlet X) Nedir?

29.03.2023
Altın İğne (Scarlet X) Nedir?

İğneli olan bir radyofrekans tedavisidir. Ameliyatsız olarak cildin sıkılaşmasını, gençleşmesini sağlayan bir uygulamadır.

Altın İğne (Scarlet X) Hangi Durumlarda Yapılır?

Radyofrekans iğnesi olarak ta bilinen altın iğne uygulaması ciltte meydana gelen sarkma ve kırışıklıkların giderilmesinde etkilidir. Leke sorunlarında, donuk ciltlerin tazelenmesinde ve genç bir cilde sahip olunmasında oldukça etkilidir.

Altın İğne (Scarlet X) Hangi Bölgeler İçin Uygundur?

Scarlet X yüz bölgesinin tamamında, göz çevresinde, gıdı, bacak, basen, karın ve bel çevresinde uygulanabiliyor.

Altın İğne (Scarlet X) Kaç Seans Yapılır?

Scarlet X uygulaması tek seans sonrasında ciltte etki etmeye başlayacaktır. Uygulama 2 seans ile 4 seans aralıklarında uygulanır. Her seans arası 1 aydır. Eğer kişide derin akne izleri varsa Altın iğne seans sayısı 5’e çıkartılabilir.

Altın iğne (Scarlet X) Uygulaması Ne İşe Yarıyor?

Ameliyatsız şekilde cildin genç bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Cildi sıkılaştırarak kırışıklıkların gideriyor. Gözenekleri sıkılaştırır.

Altın İğnenin (Scarlet X) Avantajları Nelerdir?

Bu radyofrekans uygulamasının avantajları oldukça fazladır. Cildinizi gençleştirmenin yanı sıra cilt lekelerinizi de giderir. Ameliyat gerek kalmadan cildinizi sıkılaştırır ve gençleştirir. Yüz germe ameliyatlarına oranla daha ekonomiktir.

Dövme Sildirme Hizmeti Öncesi Bilinmesi Gerekenler

Dövme günümüzde gençler arasında bir akım haline gelmekle beraber dövme sildirme işlemi de bir o kadar fazla yapılmaktadır. Fakat dövme işlemi yapıldıktan sonra silinmesi zor olmaktadır. Dövme sildirmek için çok farklı teknikler olsa da Lazerle dövme sildirme işlemi en sağlıklı, kesin çözüm sunan bir yöntemdir.

Bu işlem yapılmadan önce kişinin bilmesi gerekenler:

  • Sildirme işleminden iki hata önce güneşten korunulması gerekir.
  • İşlem öncesi kan sulandırıcı ilaç, aspirin alınmamalıdır.
  • Demir ilacı alınmamalıdır.
  • İşlemin yapılacağı alana 40 dakika öncesinden anestezik krem sürülmelidir.

Dövme Sildirme Nedir?

 Lazer ışınının derinin en alt katmanına nüfuz etmesi sonucunda deride yer alan boya pigmentlerini parçalayarak dövmeyi yok etme işlemine dövme sildirme denilir.

Dövme Sildirme Nasıl Yapılır?

Dövme silinmesi işlemi olan Lazer yöntemi en sağlıklı işlemlerden biridir. Lazer ışınları boyanın yer aldığı deri tabakasına erişerek yaratmış olduğu ısıyla boyanın parçalanmasını sağlamaktadır. Parçalanan kimyasal maddeler bağışıklık sistemiyle tamamen yok olur.

Dövme Sildirme Yöntemleri Nelerdir?

Dövme sildirmek için kullanılan yöntemler arasında Kimyasal Peeling ve Lazer tedavisi öne çıkan yöntemlerdendir.

Dövme Sildirme Fiyatları

Bu işlemin fiyatı genellikle dövmenin olduğu alana, işlemin yapılacağı kliniğin deneyimi, kalitesine göre değişebilmektedir.

Emslim Nedir?

Elektromanyetik bir yöntemle kişinin kas artışını sağlarken yağ yakımını hızlandırır ve akabinde kilo vermesini sağlamaktadır.

Emslim Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Bu tedavi yönteminde kasların hareket ettirilmesi ile kişinin kilo vermesi hedeflenir. Yağların yakılmasını hedefleyen uygulamayla kolaylıkla bölgesel incelme yaşayabilirsiniz.

Emslim Uygulaması Hangi Bölgelere Uygulanır?

Uygulama vücudun sarkma ve deforme olan her bölgesinde emslim uygulaması rahatlıkla uygulanabiliyor. Genelde bölgesel incelmek isteyen kadınların tercihi olan bu yöntem tam anlamıyla karın, kol, bacak, basen, göbek bölgesinde oluşan sorunların giderilmesinde etkili bir yöntemdir.

Emslim Neden Yapılır?

Kişinin kas sayısında artış sağlarken aynı zamanda cildini sıkılaştırmaktadır. Sıkılaşan vücut daha fit görünüme kavuşacaktır. Emslim uygulaması ile hızlı şekilde kilo verebilmek mümkündür.

Emslim Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Bölgesel incelme sağlamasının yanı sıra kişinin vücudunu şekle sokar ve fit olmasını sağlar. Yağ hücreleri azalırken, kas miktarında artış olur.

Emslim Uygulamasını Kimler Yaptıramaz?

Bu uygulamayı kalp pili olan kişiler, hamileler, erkek hastaların yaptırması önerilmez.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.