ATA İttifakı ortağı partiden flaş izahat! 28 Mayıs’taki seçimde kimi destekleyeceğini açıkladılar

21.05.2023
ATA İttifakı ortağı partiden flaş izahat! 28 Mayıs’taki seçimde kimi destekleyeceğini açıkladılar


ATA İttifakı’nın içindeki partilerden olan Hakkaniyet Partisi’nin Genel Başkanı Vecdet Öz, çarpıcı bir açıklamada bulunmuş oldu.

Toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunan Öz, parti olarak Millet İttifakı cumhurbaşkanı talibi Kemal Kılıçdaroğlu’na destek vereceklerini duyurdu.

Vecdet Öz, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Hakkaniyet Partisi’nin GİK sonucu, ittifak ortaklarımızla beraber belirlediğimiz şartlar yazılı olarak güvence altına alınmak suretiyle başkaca hiçbir beklenti içinde olmadan Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na destek vermek ve bizlere gönül verenleri daha çok sürüncemede bırakmamak olmuştur. Resmi kararımız Sayın Kılıçdaroğlu’nun pazartesi günü genel merkezimize yapacağı ziyarette açıklanacaktır. Milletimize hayırlı uğurlu olsun.”

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kılıçdaroğlu'ndan yeni paylaşım: Vatanını seven sandığa gelsinKılıçdaroğlu’ndan yeni paylaşım: Vatanını seven sandığa gelsin
Fuat Oktay'dan 'Erdoğan-Oğan görüşmesi' açıklaması! "Hayırlı şeyler olacak"Fuat Oktay’dan ‘Erdoğan-Oğan görüşmesi’ açıklaması! “Hayırlı şeyler olacak”
İmamoğlu 'İtiraf ediyorum' deyip açıkladı! '3-4 puan...'İmamoğlu ‘İtiraf ediyorum’ deyip deklare etti! ‘3-4 puan…’YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.