Tanju Özcan’dan CHP’nin ‘saray’ sözlerine zehir zemberek cevap: Faik Öztrak için ağır ifadeler kullandı! ‘İspat edersen kendimi yakarım’

08.07.2023
Tanju Özcan’dan CHP’nin ‘saray’ sözlerine zehir zemberek cevap: Faik Öztrak için ağır ifadeler kullandı! ‘İspat edersen kendimi yakarım’

[ad_1]

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun CHP için başlatmış olduğu ‘değişiklik’ rüzgarını Tanju Özcan’ın ‘Değişiklik ve Hakkaniyet Yürüyüşü’ pekiştirdi. CHP Sözcüsü Faik Öztrak ile Tanju Özcan arasındaki atışmalar ise yangını körüklüyor. Öztrak’ın bugünkü açıklamasına Tanju Özcan ağır sözlerle cevap verdi ve “Sarayla yada Recep Tayyip Erdoğan ile benim herhangi bir irtibatımı ortaya koyarsan kendimi Kızılay Meydanı’nda yakarım. İspat edemezsen sen de dünyanın en namussuz ve onursuz adamı olmakla tarihe geçersin” dedi.

“ATEŞ OLSA CÜRMÜ KADAR YER YAKAR” DEMİŞTİ

Faik Öztrak geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açıklamada Özcan’ın başlatmış olduğu yürüyüş için “Yollar yürümekle aşınmaz, ateş olsa da cürmü kadar yer yakar. Bolu’nun dünya kadar problemi var. Tanju bey yürümekle zaman harcayacağına Bolu’nun sorunlarını çözsün” demişti.

4c76ae788aa029aa8fae3cbbae82246c

Öztrak bugün düzenlemiş olduğu basın toplantısında da Özcan hakkında dikkat çeken şu ifadeleri kullandı:

“Saray, Bolu Belediye Başkanı’nı korumak için çaba sarfediyor. Aslen bunu yaparak iplerin de kimin elinde bulunduğunu açıklıyor. Zammın, zulmün, adaletsizliğin, baskının üstünü örtmek için muhalefeti iyi mi karıştırmaya uğraştığını ortaya koyuyor. Hep söylüyoruz hedef bellidir. Artık birlik ve beraberlik zamanıdır.”

ÖZTRAK’A AĞIR SÖZLER: ZAVALLI…

Öztrak’a oldukça geçmeden cevap veren Tanju Özcan, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda Faik Öztrak için sert ifadeler kullandı. Özcan’ın paylaşımı şu şekilde:

“İplerimin sarayın elinde bulunduğunu iddia etmiş zavallı Faik Öztrak.

  • Ben Mustafa Kemal Atatürk’ün torunuyum, kimse benim boynuma ip geçiremez.
  • Esasen siz Saray Rejimini değiştiremediğiniz için biz sizi değiştirmeye çalışıyoruz.

AA-20230707-31615147-31615145-TANJU_OZCAN_5_GUNDE_YURUYUSUNE_ANKARA_IL_SINIRI_TABELASI_ONUNDEN_BASLADI (1)

HERHANGİ BİR İRTİBATIMI ORTAYA KOYARSAN KENDİMİ KIZILAY MEYDANI’NDA YAKARIM

  • Sizin boynunuzdaki ipin kimlerin elinde olduğu belli. Bu RTE bana 4,5 senedir kan kusturuyor, sana 24 saat süre. Sarayla yada RTE ile benim herhangi bir irtibatımı ortaya koyarsan kendimi Kızılay Meydanı’nda yakarım.

AA-20230703-31580581-31580580-BOLU_BELEDIYE_BASKANI_TANJU_OZCAN_ADALET_VE_DEGISIM_YURUYUSUNE_BASLADI

“İSPAT EDEMEZSEN SEN DE…”

  • Eğer kanıtlama edemezsen sen de dünyanın en namussuz ve onursuz adamı olmakla tarihe geçersin.”

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Erdoğan tüm dünyaya ilan etti! Erdoğan tüm dünyaya duyuru etti! “Tepkimizi gösteririz”[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.