Divan Kurulu’ndan başkan adaylarına çağrı

09.03.2023
Divan Kurulu’ndan başkan adaylarına çağrı

Divan Kurulu’ndan başkan adaylarına çağrı

Trabzonspor’da süreç, Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun istifası ve Kongre’nin olağanüstü kararıyla ilerliyor. Trabzonspor’un yönetim kurulu, kongrenin olağanüstü kararının ardından toplanarak borç batağındaki kulübün geleceğini görüştü.

Trabzonspor Divan Başkanlığı Divan Başkanı Ali Sürmen, sosyal ağlarda yaptığı paylaşımla cumhurbaşkanı adaylarına seslendi. Sürmen, meclis başkanı olarak başkan adaylarından projelerini açıklamalarını istedi ve Sürmen, “Trabzonspor meclis başkanı olarak 4 Mart 2023 tarihinde yaptığımız toplantıda aldığımız kararlara göre kulübümüzde olağanüstü başkan için şu adaylar yarışıyor. 18-19 ve 25-26 Mart 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan genel kurul toplantısında bu konulardaki proje ve hedeflerini Trabzonspor camiası ile paylaşmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.Sürmen, hükümet adına başkan adaylarına dört soru sordu. -nokta soru: “Ağır mali yükü kaldırmak için ne yapacaklar? Derhal kulüp tüzüğüne göre mali, idari ve sportif yönetmelik çıkarmayı düşünüyorlar mı, buna bağlı kalacaklar mı? kralbet giriş

Altyapının geleceği hakkında ne düşünüyorlar? Sporseverleri bu sorunun çözümüne dahil ediyorlar mı? Özellikle yönetimin Trabzon kanadında görev yapan arkadaşlarımızın aktif olarak siyasetle uğraşmamaları ve spor alanından gelen ve çoğunlukla spor tutkunlarını benimsemiş kişilerden oluşmasıyla bir ilgisi var mı? ” aday olarak katılmaya davet edilir. Liste hazırlayan ve borç kaynağı arayan Doğan’ın, Ahmet Ağaoğlu’nun kamuoyuna yaptığı konuşmaların ardından adaylık sürecini hızlandırmadığı, bugün yapılacak adaylığı Perşembe gününe ertelediği iddia edildi. . Ahmet Ağaoğlu bir daha aday olmayacak olsa da camianın desteğine bağlı olarak yeniden aday olma ihtimali gündeme geliyor. Yakın çevresinin de kendisini yeniden Ağaoğlu’nun adayı yapmaya çalıştığı söyleniyor.

teknik direktör listesinde adı geçen Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) eski yöneticisi Mustafa Hacıkerimoğlu’nun maç boyunca izlenecek yol haritasını belirlemek için beldeye gelerek görüşmelerde bulunacağı iddia edildi. Kongre süreci. Trabzonspor’un cumhurbaşkanı adayı kapısında konuşulan isimlerde eski teknik direktör ve başkan yardımcısı Mehmet Yiğit Alpi ile eski başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun da isimleri geçiyor.

Öte yandan geçen sezonki şampiyonluğun ardından bazı taraftarlar takımın ve kulüp kongresinin başarısızlığından teknik direktör Abdullah Avcı’yı sorumlu tutuyor. Geçen yıl şampiyonluğa katılan taraftarlar, takımın bu sezon Ziraat Türkiye Kupası hariç tüm gollerini kaybetmesi nedeniyle ikiye bölünmüş durumda. Bazı taraftarlar Abdullah Avcı’ya son bir şans verilmesi gerektiğini söylerken, diğerleri teknik direktörü ayırması gerektiğini savunuyor. Taraftarlar tarafından sosyal ağlarda sık sık eleştirilen teknik adamın kulüpteki geleceğiyle ilgili hamleleri tuhaf.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.