Ersan Şen Kemal Kılıçdaroğlu’na çekilme çağrısını yineledi

29.08.2023
Ersan Şen Kemal Kılıçdaroğlu’na çekilme çağrısını yineledi


Canlı yayında yapmış olduğu çıkışlarla tanınan hukukçu Ersan Şen, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na seslenerek “Tanrı aşkına çekilme et ya. Tanrı aşkına bir git ya, bir partiyi rahat bırak ya! Bir parti yoluna baksın ya. Suçlu kim ya. Kim yitirdi seçimi. Yüzde 48 oy alabilme başarısızlığının sebebi kim!” dedi.


ensonhaber.com

Muhalefette seçim yenilgisi sonrası süregelen kaos bitmek bilmiyor.

Parti içi hesaplaşmalarını meydana getiren karşıcılık partileri, şimdi de seçimin kaybedilmesine niçin arıyor..

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 3 gün ilkin Afyonkarahisar’da partisinin düzenlemiş olduğu programa katıldı.

Açıklamalarında Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklenen Akşener, Kılıçdaroğlu için isim vermeden “Oturdukları yerden ahkam kesenlere karşı irade koyduk”, “Ne yazık ki nefsinin esiri olanlarla uğraştık”, “Ilkin ben diyenlerle uğraştık”, “Koltuğundan başka bir şey düşünmeyenlerle uğraştık” nitelemelerinde bulunmuş oldu.

Akşener’in açıklamaları sonrası CHP lideri Kılıçdaroğlu’ndan hemen hemen cevap gelmezken, yaşanmış olan gelişmeler tartışılıyor..

Sözcü TV’de gösterilen Sokağın Sözü programında Hukukçu Ersan Şen, gene Kılıçdaroğlu’nu eleştirdi.

Seçim sonrası onlarca defa çekilme çağrıları yapmış olduğu Kılıçdaroğlu’na tekrardan seslenen Şen, “Çık da suçlu kim açıkla” dedi.

“Tanrı aşkına çekilme et, bir git, partiyi rahat bırak”

Şen, şu ifadeleri kullandı:

Tanrı aşkına çekilme et ya. Tanrı aşkına bir git ya, bir partiyi rahat bırak ya! Bir parti yoluna baksın ya. Suçlu kim ya. Kim yitirdi seçimi. Yüzde 48 oy alabilme başarısızlığının sebebi kim!

“Sonrasında çıkacaksın karşımıza biz esasında müthiş oy patlaması yaptık. Yap a ha!”

Hadi yüzde 60’ı geçtik, hani yüzde 55 alacaktın. Bu iyi mi bir yanılma oranı yüzde 7’lik. 7 puan fark mı olur ya! Ondan sonrasında çıkacaksın karşımıza biz esasında müthiş bir oy patlaması yaptık. Yaptın a ha! Git de bir korumasız çarşı pazar dolaş da bak bakalım ne olacak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.