Fenerbahçe’de dört genç futbolcu kiralık gönderildi

16.09.2023
Fenerbahçe’de dört genç futbolcu kiralık gönderildi


Fenerbahçe, Burak Kapacak’ı Sivasspor’a; Jin-Ho Jo ve Omar Fayed’i Sırp ekibi Novi Pazar’a; Emre Demir’i ise Ümraniyespor’a kiraladı.

Fenerbahçe'de dört genç futbolcu kiralık gönderildi

ensonhaber.com

Fenerbahçe, transferin son gününde üç genç futbolcularını kiralık olarak gönderdi.

Burak Kapacak’ın bir sezonluğuna Sivasspor’a kiralandığı bildirildi.

Sarı-lacivertli kulüpten meydana getirilen açıklamada, “2023-24 sezonu yapılanmasına devam edilen ustalaşmış futbol takamımızda oyuncularımızdan Burak Kapacak, bir sezonluğuna Sivasspor’a kiralanmıştır. Oyuncumuza başarıya ulaşmış bir sürem diliyoruz” ifadesi kullanıldı.

Fenerbahçe, Burak Kapacak'ı Sivasspor'a kiraladı

Jin-ho Jo ve Omar Fayed ise Novi Pazar’a kiralandı

Fenerbahçe, Mısırlı futbolcu Omar Fayed ve akademiden yetişen Jin-ho Jo’nun ise Sırbistan ekibi Novi Pazar’a kiralandığını duyurdu.

Meydana getirilen açıklamada, “2023-2024 sezonu yapılanmasına devam edilen ustalaşmış futbol takımımızın genç oyuncularından Omar Fayed ve akademimizden yetişen Jin-ho Jo, Sırbistan’ın Novi Pazar kulübüne bir yıllığına kiralanmışlardır. Oyuncularımıza başarıya ulaşmış bir sürem diliyoruz” denildi.

Fenerbahçe, geçtiğimiz sezonun dönem içinde altyapıda forma giyen Cenup Koreli oyuncu Jin-ho Jo’yla ustalaşmış sözleşme imzalandığını açıklamıştı.

Sarı-lacivertli ekip, Mısırlı Omar Fayed’i de sürem başlangıcında ekibine katmış, bu futbolcu için ‘yüksek potansiyelli bir kabiliyet’ değerlendirmesi yapmıştı.

Emre Demir, Ümraniyespor’da

Fenerbahçe, genç oyuncusu Emre Demir’in de 1 yıllığına Ümraniyespor’a kiralandığını deklare etti.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.