Flyzone Fiyatları 2023

21.02.2023
Flyzone Fiyatları 2023

Flyzone Fiyatları 2023

İnsanlar; günlük hayatın koşuşturmacası içerisinde spor yapmaya vakit bulamayabilirler. Hareketsiz bir yaşamın sonucu olarak kilo alabilirler. Buna ek olarak, sosyalleşme fırsatlarından yararlanamazlar. Çocuklar da tıpkı yetişkinler gibi spor yapmaya ihtiyaç duyarlar. Bu noktada, size Türkiye’nin en büyük trambolin parkı olarak bilinen Flyzone’u tavsiye ediyoruz.

Flyzone; tahmin edebileceğiniz üzere spor ve eğlence merkezidir. İnsanların bir yandan eğlenip bir yandan da spor yapmalarını sağlar. Ayrıca, bireysel aktiviteler kadar grup etkinlikleri için de uygun bir ortamdır. Yerçekimine karşı koymak isteyenlerin favorisi olan trambolin; zevkli olduğu kadar sağlığa da faydalıdır. Her yaştan insan; müzik eşliğinde trambolin üzerinde zıplayarak kendilerini iyi hissederler.

İçindekiler

Flyzone Neler Vaat Eder?

Flyzone; sıra dışı ve sınırsız bir eğlence vaat eder. İnsanlar; başta doğum günü olmak üzere çeşitli özel günlerini de burada kutlayabilirler. Önceden rezervasyon yaptırdıkları takdirde Flyzone dünyasının tadını sonuna kadar çıkarabilirler.

Flyzone; tahmin edilenden bile daha zengin bir içeriğe sahiptir. Hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap eden farklı eğlence seçenekleri vardır. Her yaştan insan; trambolinde atlama, zıplama, tırmanma ve basketbol içerikli aktiviteler gerçekleştirebilir. Buna ek olarak, Flyzone aktivite seçeneklerinden de şu şekilde bahsedilebilir:

  • Group flight
  • Base flight
  • Night flight
  • Kids flight
  • Party flight
  • Event flight

Flyzone; ziyaretçilerinin ihtiyaç duyduğu her şeyi karşılamak adına elinden geleni yapar. Sıradan bir eğlence ve spor merkezine kıyasla çok daha iyisini vaat eder. Örneğin, Flyzone’da Cuma ve Cumartesi geceleri DJ ve canlı müzik eşliğinde eşsiz eğlenceler düzenlenir. Katılımcılar; hem bireysel olarak hem de grup halinde trambolin keyfi yaşayabilirler. Flyzone; tehlikeli bir seçenek değildir. Her aktivite öncesinde gereken güvenlik önlemlerinin alındığından bahsedebiliriz. Ayrıca, her bir aktivite bir saat sürer. Katılımcılar; diledikleri takdirde aktivite öncesinde trambolin ile ilgili birtakım uyarı ve eğlence videolarını izleyerek kendilerini bu eşsiz deneyime hazırlayabilirler.

Neden Flyzone Tercih Edilmelidir?

Flyzone; hem sporu hem de eğlenceyi bir arada sunmasından dolayı tercih edilir. İstanbul merkezli olarak hizmet verir. İlerleyen yıllarda Türkiye’nin farklı şehirlerinde de Flyzone şubelerini görebiliriz. Flyzone; bilhassa hafta sonlarında kaliteli vakit geçirmek isteyen insanların ilk durağıdır. Son derece deneyimli kadrosu ile ziyaretçilerinin yaşamış olduğu tüm sorunları çözer. Onlara harika bir ortam vaat eder.

Flyzone Fiyatları Nedir?

Flyzone fiyatları çok fazla merak ediliyor. İnsanlar; Google’da flyzone fiyatları nedir araştırması yapıyorlar. Her şeyden önce, internetten bilet almanın mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Hatta, internetten alınan biletlere özel yüzde on indirim vardır. 10 bilete 12 bilet, 20 bilete 25 bilet gibi seçenekler mevcuttur.

Flyzone fiyatları; tercih edilen aktiviteye göre değişir. 2023 yılında olduğumuz şu günlerde base flight 200 ila 280 TL arasında değişen fiyatlara sahiptir. Group flight için özel olarak bilgi almak gerekir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.