Geleneksel SDN iftarında 500 kişi ile buluştuk!

15.04.2023
Geleneksel SDN iftarında 500 kişi ile buluştuk!

[ad_1]

ShiftDelete.Net ekibi olarak sizlerle en güzel ve samimi anlarımızı paylaşmaya devam ediyoruz. Ramazan ayının sonuna yaklaşırken, uzun senelerdir geleneksel hale getirdiğimiz SDN İftar Daveti’ni Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan ve tüm sevdiklerimizle birlikte gerçekleştirdik. Geleneksel SDN iftarında 500 kişi ile buluştuk! Shiftdelete.net Bu yıl da […]

ShiftDelete.Net ekibi olarak sizlerle en güzel ve samimi anlarımızı paylaşmaya devam ediyoruz. Ramazan ayının sonuna yaklaşırken, uzun senelerdir geleneksel hale getirdiğimiz SDN İftar Daveti’ni Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan ve tüm sevdiklerimizle birlikte gerçekleştirdik.

Geleneksel SDN iftarında 500 kişi ile buluştuk!

YouTube video

SDNShiftdelete.net

Bu yıl da Türkiye’nin teknoloji sektöründen, devlet erkanından ve YouTuber’lardan birçok misafiri davet ettik ve hep birlikte güzel bir iftar yemeği yedik. Bu anı ölümsüzleştirmek için de sizler için bir video kaydettik.

SDN Kurucusu Hakkı Alkan, SDN İftar Daveti’nin açılış konuşmasında, Türkiye’deki tüm teknoloji basın sektörünün, markaların ve bazı milletvekillerinin ve bakanların üst düzey iştirakı için her insana teşekkür etti.

Bu hususi iftar programında, SDN ekibinde çalışan ve emek verenlerin yanı sıra, Mcdodo, Gürgençler, Architecht, Zore Aksesuar ve Skytech benzer şekilde markaların da bizlere destek vermesinden dolayı gene teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz. Bir sonraki Geleneksel SDN İftarı’nda tekrardan bir araya gelmek suretiyle!

Kaynak: shiftdelete.net

[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.