SON DAKİKA | Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘Sözlerimizin arkasındayız’ diyerek tek tek deklare etti! Emekliler, otomobil ve emlak piyasası, üniversiteliler, ev hanımları…

25.08.2023
SON DAKİKA | Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘Sözlerimizin arkasındayız’ diyerek tek tek deklare etti! Emekliler, otomobil ve emlak piyasası, üniversiteliler, ev hanımları…

[ad_1]

Son dakika: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İl Başkanları Toplantısı’nda açıklamalarda bulunmuş oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları şu şekilde;

“28 Mayıs’ın Türk siyasetindeki artçı sarsıntıları hala devam ediyor. Muhalefette derhal her gün yeni bir skandal patlak veriyor. Masanın altına sayısız ihaneti, kumpası saklamışlar. Ortaya saçılanlar buz dağının yalnız görünen kısmıdır. Aslolan vahim pazarlıklar hemen hemen kamuoyunun malumu olmamıştır. Kısaca bu pilav daha oldukca su kaldıracaktır.

“BAZI KARANLIK NOKTALARIN DA ARTIK AÇIKLIĞA KAVUŞTURULMASI GEREK”

Seçimlerden sonrasında yaşananlar ülkemizin iyi mi bir uçurumun kenarından dönüldüğünü her gün bizlere konu alıyor. Bazı karanlık noktaların da artık açıklığa kavuşturulması gerektiğine inanıyoruz. Her partiye bir bakanlıkla gittiniz. Oy oranına bakmadan devleti önünüze gelene rehin verdiniz. Bölücü terör örgütünü heyecanlandıran neydi? Hainlere hangi sözleri verdiniz de bu alçaklar tayyare bileti paylaşıyordu? Kazanıyoruz tiyatrosunu ne için oynadınız? Devletimizin kurumlarını seçim gecesi niçin itibarsızlaştırmaya çalıştınız? Millet bu soruların yanıtını bekliyor. Ilkin çıksınlar millete hesap versinler.

dasafafa

“KOLTUKLARINI TERK EDEMİYORLARSA EN AZINDAN…”

Bizlere söz söylemek yerine hayal sattıkları CHP seçmeninden özür dilesinler. Yenilgiyi zafer şeklinde pazarlama kurnazlığını bırakıp hatalarını kabul etsinler. Koltuklarını terk edemiyorlarsa en azından hatalarıyla yüzleşsinler.

Bu tablo bizim işimizi daha da zorlaştırmaktadır. 6 Şubat depremlerinin yaralarının en kısa sürede sarılması asli görevimizdir. Unutulmasına izin veremeyiz. Kayıpları telafi edene kadar durmadan çalışacağız.

Azca ilkin hanım kolları başkanlarımızdan birisiyle tanıştım. Eşini ve yavrusunu depremde yitirmiş. Milletimize söz verdiğimiz şeklinde 310 bin konutu tamamlayacağız ilk bir senede.

“OTOMOBİL VE EMLAK PİYASASI DENGELENİYOR”

Enflasyon karşısında alınacak adımları atıyoruz. Neticeleri almaya başladık. Otomobil piyasasında fiyatlar yavaş yavaş stabilize oluyor. Emlak ve kira piyasası da dengeye kavuşacaktır.

EMEKLİLER İÇİN YIL SONUNU İŞARET ETTİ

Emekliler için gerek adımları da yıl sonuna kadar atacağız.

“SÖZLERİMİZİN ARKASINDAYIZ”

Üniversiteli gençlere ve ev hanımlarına verdiğimiz sözlerin arkasındayız, tek tek yerine getireceğiz.”

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İstanbul'da polise uzun namlulu silahlarla saldırı! 2 polis ağır yaralıİstanbul’da polise uzun namlulu silahlarla hücum! 2 polis ağır yaralı
Gören tedirgin oldu! 'Bir gün önce böyle bir şey yoktu'Gören tedirgin oldu! ‘Bigün ilkin bu tarz bir olay yoktu’
Çıkan tartışma kısa sürede büyüdü! Birlikte yaşadığı adamı öldürdüÇıkan münakaşa kısa sürede büyüdü! Beraber yaşamış olduğu adamı öldürdü[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.