Tears of the Kingdom son fragmanı yayımlandı!

13.04.2023
Tears of the Kingdom son fragmanı yayımlandı!


Oyun dünyasının merakla beklediği The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom oyununun son fragmanı birazcık ilkin yayımlandı. Fragmanın kısa sürede yüzbinlerce kullanıcı tarafınca izlenmesi, oyuna duyulan büyük ilginin göstergesi durumunda.

Lansmandan önceki son fragman yayımlandı

Nintendo’nun bugün yayımlamış olduğu fragman, oyunun lansmanı öncesinde yayımlanacak olan son fragmanı durumunda. Bu fragmanda da daha ilkin piyasaya sürülen 2 fragmanla benzer bir halde, oyunun ilgi çekici hikayesi ve kaliteli grafikleri vurgulanıyor.

Tears of the Kingdom

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom oyunu, 12 Mayıs 2023 tarihinde Nintendo Switch üstünden yayımlanacak. Nintendo, oyunun tanıtım süreci içinde toplamda 3 bölümden oluşan bir fragman serisi yayımladı. Tanıtım kampanyası süresince kullanılan bu fragmanlar, başta Nintendo fanatikleri tarafınca ilgi çeken oyunun daha geniş kitlelere ulaşmasını elde etmiş oldu.

Microsoft Nintendo ile anlaştı! 10 yıl daha Call of Duty gelecek

Microsoft Nintendo ile anlaştı! 10 yıl daha Call of Duty gelecek

Microsoft Nintendo ile yeni bir antak kalma imzaladı. Öyleki ki Xbox oyunları Nintendo tarafına 10 yıl süresince gelmeye devam edecek.

Oyun, benzeri olmayan bir edinim sunacak

Tears of the Kingdom, sizlere kendi hayal gücünüzle şekillendireceğiniz macera dolu bir dünya sunacak. Bu dünya içinde yeni icatlar yapabilecek, keşiflerde bulunabilecek, kendi silahlarınızı tasarlayabilecek ve uçsuz bucaksız arazilerin tadını çıkarabileceksiniz.

YouTube video

SDNShiftdelete.net

Oyunun üstün grafikleri ve sürükleyici hikayesinin, keyifli bir edinim için gereksinim duyulan tüm koşulları sağlaması ümit ediliyor. Serinin önceki oyununa bakılırsa fiyatı daha yüksek olsa da karşılığını fazlasıyla göstereceği düşünülüyor.

Sizler The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom oyunuyla ilgili olarak neler düşünüyorsunuz? Sizce, fiyatının karşılığını verebilecek mi? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.