Harry Potter Magic Awakened çıkış zamanı paylaşıldı

21.06.2023
Harry Potter Magic Awakened çıkış zamanı paylaşıldı

[ad_1]

Harry Potter serisi oyun dünyasında genişlemeye devam ediyor. Android ve iOS için sunulacak yeni Harry Potter: Magic Awakened için fragman ve çıkış zamanı paylaşıldı. NetEase Games tarafınca geliştirilen oyun, büyücülük ile kart temasını birleştirecek.

Harry Potter: Magic Awakened 27 Haziran’da geliyor

Kart oyunu temellerine haiz olan Magic Awakened, oldukça oyuncu ve RPG öğelerini de bünyesinde barındırıyor. Oyuncular, Hogwarts’ta yolculuğa çıkan hususi bir karakter rolünü üstlenecek. Ana karakter Harry Potter olmasa da, sevilen karakterlerin birçoğu oyunda yer alacak.

SDNShiftdelete.net

Magic Awakened’in fragmanı, Harry Potter’ın Hagrid ile Hogwarts’a getirilmesine benzer bir açılışla başlıyor. Arkasından oyunculara birçok büyü savaşının olacağını ima eden bir macera gösteriliyor. Mobil oyunda Diagon Yolu ve Yasak Orman şeklinde ikonik bölgeleri de keşfetmek mümkün olacak.

Hogwarts Legacy’nin yapımcısından: Büyük bütçeli Harry Potter oyunu yolda!

Hogwarts Legacy’nin yapımcısından: Büyük bütçeli Harry Potter oyunu yolda!

Harry Potter: Quidditch Champions adlı yeni bir oyun geliyor. Harry Potter’ın ikonik sporunu temel alacak.

Kart oyunu olarak geliştirilen Magic Awakened; Hogwarts dünyasını keşfetmenize izin verecek. Buna gore okul salonlarındaki gizemleri çözebilir, Quidditch maçlarına katılabilir, balolara dahil olabilir ve karakterinizi tüm bunlarla geliştirebilirsiniz.

Ek olarak oyunda büyü savaşlarına dahil oldukça kart koleksiyonunu genişletecek ve daha değişik büyüler yapabileceksiniz. Bu kartları uygulama içi satın alımlar kanalıyla da edinebileceğinizi belirtmek gerekiyor. Geliştirici, “daha ilkin asla olmadığı kadar görkemli bir büyücülük ve macera” sunacağını vadediyor.

Magic Awakened’in ön kayıt aşamasında bulunduğunu belirtelim. 27 Haziran tarihinde Android ve iOS için çıkış meydana getirecek oyuna kayıt olmak için bu bağlantıya gidebilirsiniz.

Peki sizler bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.