Yaşam kurtarmış olur: iOS 17 ile Safari’ye gelen 9 yenilik!

15.08.2023
Yaşam kurtarmış olur: iOS 17 ile Safari’ye gelen 9 yenilik!


iOS 17 ile birlikte iPhone’lar yepyeni özellikler kazanıyor. Bunlardan bazıları yeni uygulamalar şeklinde gelirken bazılarıysa iPhone’larda yer edinen uygulamaları geliştiriyor. Bu videomuzda sizler için hem iOS 17’den bahsettik hem de iOS 17 ile birlikte Safari uygulamasına gelecek olan 9 yeni özelliği anlattık. İşte iOS 17 ile birlikte Safari’ye gelen 9 yeni özellik ve detaylarının bulunmuş olduğu videomuz…

iOS 17 yardımıyla Safari’yi kullanmak fazlaca daha kolay!

Her yeni iOS güncellemesiyle birlikte iPhone’lar birçok yeni özellik kazanıyor. iOS 17 ile birlikte de birçok yeni bilhassa iPhone’larda hazır olarak beklemeye başladı. Senelerdir hizmet veren Safari uygulaması da iOS 17 ile birlikte yeni özellikler kazanmıştır. Esrarengiz Elma ekranlarından Osman Furkan Şahin sizler için iOS 17 ile birlikte gelen yeni Safari özelliklerini söylemiş oldu. İşte videomuz ve İyi seyirler keyifli saatler…

SDNShiftdelete.net

Gürgençler’e ulaşmak için: https://bit.ly/3Kyed5i

Yeni 17 güncellemesi ile birlikte Safari uygulamasına gelen yeni özelliklerden ilki “Profiller” özelliği. Profiller daha öncesinde de iPhone’larımızda vardı bir tek Safari uygulamasına yeni entegre edildi diyebiliriz. Bu özellik yardımıyla “iş, gündelik, hususi” benzer şekilde değişik türdeki aramalarınızı gruplandırabiliyorsunuz. Böylece hem karışıklığı önlemiş oluyorsunuz hem de Safari uygulamanızı belli bir düzey içinde kullanıyorsunuz.

Yeni güncellemeyle gelen ikinci özellik ise hususi dolaşma modunu kilitleyebilmeniz. iOS 17 ile birlikte varsayılan olarak gelen bu yeni bilhassa birlikte hususi dolaşma modunu Face ID yada Touch ID ile kilitleyebiliyorsunuz. Bu sayede hususi dolaşma modunuz tamamen size hususi kalıyor.

100 telefonla İstanbul trafiğini kilitlemek: Google Maps’i trolledik!

100 telefonla İstanbul trafiğini kilitlemek: Google Maps’i trolledik!

100 telefon ile Google Maps’i iyi mi trollersiniz? İşte Samet ve Şevval’den bu probleminin cevabı! Detaylar videomuzda…

iOS 17 ile birlikte gelen bir diğeri fazlaca önemli özellik ise “takipli bağlantıları soyma” özelliği. İsim olarak birazcık acaip gelmiş olabilir bir tek bu özellik fazlaca hoşunuza gidecek. Bazı linklerin sonuna eklenen takip bağlantıları yardımıyla sizin hangi bağlantıya giriş yaptığınız benzer şekilde veriler izlenebiliyordu. Fakat artık Safari bu bağlantıları ayıklayacak ve izlenmenizi önleyecek.

Kalan diğeri 6 özelliği ise videomuzda Osman Furkan Şahin’in anlatımıyla öğrenebilirsiniz. Yeni videolarımızdan haberdar olmak için Esrarengiz Elma YouTube kanalını ve toplumsal medya hesaplarını takip edin! Ek olarak ShiftDelete.Net YouTube kanalına abone olmayı da dikkatsizlik etmeyin!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.