Samsung Galaxy S24 serisinin özellikleri sızdırıldı

Samsung Galaxy S24 serisinin özellikleri sızdırıldı

[ad_1]

Samsung, gelecek yıl tanıtılması beklenen Galaxy S24 ailesi ile ilgili çalışmalarını hızlandırdı. Exynos işlemcili versiyona da haiz olacağı tahmin edilen Samsung Galaxy S24 serisinin bazı özellikleri sızdırıldı. Samsung Galaxy S24 özellikleri ortaya çıktı Sızdırılan bilgilere gore Samsung, gelecek yıl tanıtacağı modellerde hem Exynos hem de Snapdragon işlemciye yer vercek. Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 modeli […]

Samsung, gelecek yıl tanıtılması beklenen Galaxy S24 ailesi ile ilgili çalışmalarını hızlandırdı. Exynos işlemcili versiyona da haiz olacağı tahmin edilen Samsung Galaxy S24 serisinin bazı özellikleri sızdırıldı.

Samsung Galaxy S24 özellikleri ortaya çıktı

Sızdırılan bilgilere gore Samsung, gelecek yıl tanıtacağı modellerde hem Exynos hem de Snapdragon işlemciye yer vercek. Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 modeli ile tanıtılması beklenen versiyonlarda Hayes (A5xx) kod adlı iki tane ARM “silver” çekirdeği, Hunter (A7xx) kod adlı üç tane ARM “gold” çekirdeği, Hunter (A7xx) kod adlı iki tane ARM “titanium” çekirdeği ve bir tane ARM Hunter ELP (Xn) kod adlı gold Plus” çekirdeği bulunuyor.

Samsung Galaxy S24 özellikleri ortaya çıktı

Snapdragon 8 Gen 3, tekli çekirdek performansında 1.930 puan almayı başardı. Yeni işlemcinin çoklu çekirdek performansı ise 6.236 olarak karşımıza çıkıyor. Testin Android 13 işletim sistemine haiz bir aygıt ile yapıldığını belirtelim.

Bu uygulama iPhone modellerini Samsung Galaxy S23’e dönüştürüyor!

Bu uygulama iPhone modellerini Samsung Galaxy S23’e dönüştürüyor!

Samsung Galaxy S23 serisi deneyimi yaşamak isteyen iPhone sahipleri Try Galaxy web uygulamasını yükleyebilecek.

Ekran tarafında ise 144Hz tazeleme hızıne haiz Super AMOLED açık oturum kullanılacağı belirtiliyor. Firmanın yeni modellerde ekran boyutlarında değişikliğe gidip gitmeyeceği nerede ise bilinmiyor.

Samsung, Galaxy S24 serisinde LPDDR5X ve UFS 4.1 teknolojilerine yer verecek. Gelecek yıl tanıtılacak cihazlarda 8/12 GB RAM seçenekleri sunulacak. Depolama tarafında ise 128 GB, 256 GB, 512 GB ve 1 TB seçeneklerinin yer alacağı tahmin ediliyor.

Siz sızdırılan özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

YouTube video

SDNShiftdelete.net

Kaynak: shiftdelete.net

[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.