Death Stranding MacOS için geliyor!

05.06.2023
Death Stranding MacOS için geliyor!


WWDC 2023 sunumunda birçok yeni ürün tanıtan Apple, MacOS için coşku verici bir duyuru yapmış oldu. macOS Sonoma’daki yeni oyun modunu vurgulayan şirket, sunumda birçok önemli oyunun baş yapımcısı olan Hideo Kojima’ya da yer verdi. Kojima, son dönemlerin en dikkat çekici oyunlarından kabul edilen Death Stranding’in MacOS’a geleceğini deklare etti.

Death Stranding: Director’s Cut, Mac’e çıkış meydana getirecek!

Konferansın oyun bölümünde yönetmen Kojima, 30 Mart 2022 tarihinde çıkış icra eden Death Stranding Director’s Cut’ın MacOS’a geleceğini deklare etti. Ek olarak Kojima, yapımında bulunmuş olduğu diğeri oyunları da ileriki zamanlarda bu işletim sistemine getireceğini belirtti. Haber, Apple kullanan oyuncuları oldukça heyecanlandıracak şeklinde gözüküyor.

death stranding

Yapım, en düşük düzey MacBook’larda bile çalışacak şekilde optimize edilecek. Neredeyse ne zaman çıkacağı hakkında bir data olmasa da kısa sürede ön siparişlerin açılması planlanıyor.

macOS 14 (Sonoma) tanıtıldı! İşte tüm yenilikler

macOS 14 (Sonoma) tanıtıldı! İşte tüm yenilikler

WWDC 2023 kapsamında macOS 14 tanıtıldı. Mac bilgisayarlara ufak dokunuşlar ekleyecek yeni sürüm hakkında tüm detaylar haberimizde.

MetalFX teknolojisi ile birlikte çözünürlük ölçeklendirerek pek fazlaca oyun gelecekte Mac’lerde oynanabilir olacak. Geçtiğimiz günlerde No Man’s Sky ve Resident Evil Village şeklinde oldukça büyük yapımları Mac’e getiren Apple, oyunculuk kısmında da geri kalmayacak şeklinde. Gelecekte hangi oyunların Mac tarafına geleceği ise şu anlık merak mevzusu.

Death Stranding, post-apokaliptik bir dünyada geçen bir aksiyon-macera oyunu. Oyuncular, ana karakter Sam Porter Bridges’ı canlandırarak, kopmuş insanlığı birleştirmek ve dünyayı kurtarmak için sıkıntılı bir yolculuğa çıkıyorlar. Oyunda, izole bir ABD’da dağıtım ağı oluşturmayı ve çeşitli zorluklarla karşılaşıyoruz. Oyuncular, diğeri kişiliklerle etkileşim kuruyor, ekipmanlarını iyileştiriyor ve tehlikeli bölgeleri keşfediyorlar.

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi Yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin.

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.