Togg T10X ile ilgili yeni detaylar aktarıldı!

21.05.2023
Togg T10X ile ilgili yeni detaylar aktarıldı!

[ad_1]

TOGG CEO’su Gürcan Karakaş, T10X modeliyle ilgili oldukca önemli detaylar aktardı. TOGG’un resmi YouTube kanalı üstünden meydana getirilen açıklamalarda; T10X’in fiyatının iyi mi seyredeceği, internasyonal standarttaki testlerde ne durumda olduğu ve yurt dışı satışlarında ne aşamada olduğu benzer halde soruların cevapları içeriyor. İşte detaylar

Togg T10X, internasyonal testlere naturel olarak tutulacak mı?

Togg araçlarının tertipli olarak bazı denetim süreçlerinden geçirilip bu testlerin neticeleri doğrultusunda geliştirildiğini vurgulayan Gürcan Karakaş, ilk çarpışma testini 2021 yılının haziran ayında yaptıklarını belirtti. Togg’un başarı göstermiş tasarımının bu testlerle sağlandığının altını çizen Karakaş, T10X’in sağlam ana gövdesi ve etkili yapısal tasarımıyla internasyonal testlere hazır bulunduğunu söylemiş oldu. Söz mevzusu testler, program üyesi ülkelerde satış yapılmaya başlanıldıktan kısa bir süre sonrasında gerçekleştiriliyor. Dolayısıyla Togg’un internasyonal arenadaki etkinliği, bu testler için de kilit konumunda.

Togg T10X

Togg T10X, yurt dışı satışlarına ne süre başlamış olacak?

Togg, piyasaya sürüldüğü andan itibaren devletimizde yoğun bir ilgiyle karşılandı. Bu yoğun ilgiye layık olmaya çalıştıklarını belirten Karakaş, T10X için belirlenen senelik üretim hacmini 20 binden 28 bine çıkardıklarını duyurdu. Kaliteden ödün vermeksizin üretim yapmak için bazı sınırlar içinde kalınması gerektirme ettiğini vurgulayan CEO, ulusal pazarda başarı elde ettikten sonrasında yurt dışı arenasında da konumlanacaklarını söylemiş oldu.

Togg T10X’in ilk kazası ardından Bakan Varank’tan yedek parça açıklaması geldi!

Togg T10X’in ilk kazası peşinden Bakan Varank’tan yedek parça açıklaması geldi!

Togg T10X’in ilk kazasını yapması peşinden Bakan Varank aracın yedek parça ve servis noktaları ile ilgili açıklama yapmış oldu. İşte detaylar…

Togg T10X’in satış fiyatlarında bir değişikliğe gidilecek mi?

Tedarik zincirinde yaşanabilecek gelişmelerin ve dünyadaki tüm araç üreticilerini etkileyen maliyet değişimlerinin Togg tarafında da etkili olabileceğini ifade eden Gürcan Karakaş, tüm otomobil üreticileri benzer halde güncel satış fiyatlarını aşağı yada yukarı yönde güncelleyebileceklerini söylemiş oldu.

Peki, sizler Togg’un T10X modeli için kaydedilen gelişmelerle ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.